Bauskā policija konstatē ārkārtējā situācijā aizliegtu privāto pasākumu 9

Bauskā 7. decembrī tika konstatēts, ka piecas personas no dažādām mājsaimniecībām ir sapulcējušās privātā pasākumā, tādējādi pārkāpjot ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus. Par notikušo sākti pieci administratīvā pārkāpuma procesi, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 7. decembrī saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 7. decembrī saņemta informācija par 123 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 76 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 39 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un divi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Vilnis

DiDi beidz di....t. Pats arī tur droši vien biji.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.08 19:31

Vests

Kas par stilu,kas par izteiksmi.Pirmajā brīdī lāgā neizlasot likās,ka ivans iebrucis mūsu tēvzemītē.Izrādās veči grib iešņabot bariņā-verdikts supernoziedznieki.D... .

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.08 18:01

Tamps

Es domāju,ka kapteini Grantu ar Mēmo bandu.Tie tusē uz nebēdu.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.09 11:33

Zuze123

Bauska stukaču pilsēta. Tad skauž, ka manikīri pa kluso strādā, tagad par ballītēm. Lai tak tauta izklaidējas....

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.09 21:21

Vietējās ziņas