Bauskā policijas reida laikā pārbaudīti 520 autovadītāji 3

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde 23. martā rīkoja masveida reidu ceļu satiksmes jomā. Mērķis bija pārbaudīt, vai šoferi nebrauc reibumā, vai lieto drošības jostas, vai ir vadītāja apliecības, arī gājējiem tika veltīta vērība, tomēr akcents bija uz šoferiem. Pavisam Zemgales reģionā tika pārbaudīti 4004 autovadītāji, Bauskas pusē – 520 mašīnas, portālu informēja Ieva Sietniece, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Daži «Bauskas Dzīves» lasītāji bija pārsteigti un pat uzņēma video ar reti redzētu skatu – uz Mēmeles tilta stāv ap 20 policistu. Par to vairāk stāsta Aleksandrs Sidorčiks, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Patruļpolicijas nodaļas Satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors: «Tas bija atklātais masveida reids, kurā bija iesaistījušies četri policijas iecirkņi. Uz mūsu tilta stāvēja Aizkraukles, Jelgavas, Dobeles un Bauskas policisti. Daļa pārbaudīja automobiļus, kas devās Rīgas virzienā, daļa tos, kas brauca no tās puses. Skatījāmies dokumentus, jo īpaši vadītāju apliecības, drošības jostu lietošanu, pārbaudījām, vai šoferi nav alkohola reibumā.»

No visiem Bauskā apturētajiem automobiļiem vienā gadījumā tika konstatēts, ka mašīnu BMW stūrē vīrietis bez tiesībām, turklāt viņš bija alkohola reibumā. Policistiem vīrietis uzrādīja sveša cilvēka vadītāja apliecību, kas bija pieteikta kā zagta. Autovadītājs uzvedies agresīvi, nācies lietot rokudzelžus. Viņš tika atvests uz Bauskas policijas iecirkni, ir sākts kriminālprocess.

«Viņam automobilī blakus bija arī sieva. Cilvēki, kas brauc reibumā, nedomā ne par viena drošību. Turklāt šis ir centrālais tranzīta ceļš, tāpēc bija masveida pārbaude. Cilvēki sāk aktīvāk atpūsties. Šādas policijas aktivitātes var būt jebkur, Bauskas iecirkņa policisti šajā reidā strādāja arī citos novados,» skaidro A. Sidorčiks.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mika

Interesanti vai tik tie alkohola aparātiņi bija paredzētajā daudzumā? Viņiem jau ar nolietojums un laika intervāls jāievēro.

pirms gada, 2019.03.26 08:56

Auto vadītāja

Mani arī apturēja, protams, skats bija mazliet mulsinošs, kad ieraudziju tik lielu baru ar policistiem, bet policists bia pieklājīgs, smaidīgs, pajautāja dokumentus, novēlēja man laimīgu ceļu un mēs šķīrāmies, žēl, ka neatceros uzvārdu. Katrs dara savu darbu!

pirms gada, 2019.03.27 06:32

ip

Jau no tāluma varēja redzēt,ka masveida reids,ja būtu bijis dzērumā,tad brīvi varēju laikus nogriezties,lai netiktu noķerts !!! Stāvot rindā varēja 10 reizes piesprādzēties un atsprādzēties!!!! Būtu labāk uz ceļiem dežūrējuši. :))

pirms gada, 2019.03.29 23:43

Vietējās ziņas