Bauskā reizi dienā dezinficē autobusus; pieļauj dažu reisu atcelšanu

Bauskas autoostas vadītājs Jānis Kļaviņš karantīnas laikā aicina cilvēkus maksimāli maz uzturēties autoostas telpās un sekot līdzi informācijai par autobusu maršrutiem un noteikumiem, jo situācija nepārtraukti ir mainīga un izmaiņas vēl būs.

«Daudzos reģionos parasti brīvdienās samazina autobusu reisu skaitu, un šādu sarakstu ir plānos saglabāt līdz 14. aprīlim. Mums gan tādu reisu nav. Iespējams, ka būs reisi, kurus uz laiku atcels pēc 23. marta, bet pagaidām šī informācija apstiprināta nav,» informē J. Kļaviņš.

Viņš aicina ievērot arī izmaiņas autobusos – ja iespējams, vairs nepārvadā pasažierus pirmajās sēdekļu rindās, lai mazāk apdraudētu vadītāju. Klientus aicina nopirkt biļetes interneta vai autoostas kasē.

«Vismaz divreiz dienā dezinficēsim autobusus. Problēmas gan ir ar dezinfekcijas līdzekļiem – ir maz, nopirkt nevar, bet to darīsim, cik ilgi līdzekļu pietiks. Cik pašlaik skaidrojām, pasūtījums esot jāgaida trīs mēnešus. Saviem darbiniekiem nopirkām roku dezinfekcijas līdzekļus, lai arī tie kļuvuši ļoti dārgi,» stāsta J. Kļaviņš.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas