Bauskā rekonstruēs Zemgaļu ielu 2

Bauskā šoruden būs vēl viens atjaunots un sakārtots ielas posms. Izlietojot 73 tūkstošus eiro, salabos daļu Zemgaļu ielas – no Sporta līdz Pionieru ielai.

Bauskas novada administrācijas saimnieciskās nodaļas vadītājs Mārtiņš Vilciņš informē, ka nepilnus divsimt metrus garajā posmā grants seguma vietā klās bruģi. Tiks sakārtotas arī ielas nomales. Ja izdosies darbus sākt jūlija nogalē, līdz oktobrim tie jāpabeidz.

Zemgaļu ielā 5 dzīvojošais Juris Iļņickis bija priecīgs, uzzinot, ka brauktuvi remontēs. Tomēr atklājās, ka labos ielas posmu aiz stadiona. «Priecājos, ka ielas viņā galā dzīvojošajiem būs labāk. Mums arī te ir ļoti traki, īpaši putekļu laikā,» stāsta J. Iļņickis.

M. Vilciņš skaidro, ka savulaik bija sagatavoti dokumenti desmit ielu remontam, taču finansiālās iespējas nav tik lielas, lai paveiktu visu iecerēto. Zemgaļu ielas posmu starp Skolas un Lauku ielu remontēs tad, ka uzbūvēs sporta halli. Klāt brauktuvē bruģi tagad nebūtu prātīgi, būvdarbu laikā to var sabojāt.

Veicot iepirkumu, noskaidrots darbu veicējs Zemgaļu ielā. Tas ir vietējais uzņēmums «Viona». Salīdzinot ar vēl citiem četriem pretendentiem, «Vionai» bija zemākais cenas piedāvājums – 56 955 eiro (bez PVN).

Bauskas novada domes ārkārtas sēdē 16. jūlijā deputāti nobalsoja par darbu finansēšanas kārtību. Ielas posma remontam nepieciešami 73 072 eiro (ar PVN). Būvdarbu veikšanai paredzēts izlietot 68 915 eiro, būvuzraudzei SIA «Jurēvičs un partneri» būs jāmaksā 4591 eiro. No pašvaldības šī gada budžeta rezerves fonda paredzēts izlietot 14 615 eiro. Atlikušo summu – 58 457 eiro – novada dome aizņemsies Valsts kasē. Parādu paredzēts atmaksāt desmit gados.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vilciņ,

tāpat,kā klāt bruģi uz Zemgaļu ielas, nav prāta darbs būvēt Mūsas krastmalā sporta halli, neparedzot attiecīga lieluma autostāvietu. Kas darās uz Pilskalna ielas, ja tur, kā šodien, sporta svētki, puse ielas pilna ar stāvošām automašīnām un neprognozējamiem gājējiem starp tām, cik tālu līdz nelaimei?

pirms 5 gadiem, 2015.07.18 19:11

army

un kad beidzot ķersies klāt atlikušajam Miera ielas posmam? nav nekas zināms? mums arī te ir ļoti traki, īpaši putekļu laikā un protams arī dubļu laikā

pirms 5 gadiem, 2015.07.19 10:25

Vietējās ziņas