Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā remontēs tranzītielu 10

Bauskā šovasar neērtības būs caurbraucējiem, kā arī vietējiem iedzīvotājiem. Pilsētā plānots remontēt Kalna un Zaļo ielu.

Bauskas novada domes 27. marta sēdē deputāti nolēma izveidot komisiju, kura veiks iepirkumu trīs kilometrus garam autoceļa A7 posmam Bauskā. Pašvaldības amatpersonas kopā ar valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» speciālistiem apsekoja Kalna un Zaļās ielas posma asfaltbetona seguma stāvokli. Viņi atzina, ka tas ir sliktā stāvoklī. Tā informē novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece.

Domes sēdē deputāti piešķīra aptuveni 448 468 eiro līdzfinansējumu. Savukārt Satiksmes ministrija tranzītielu remontam Bauskā atvēlējusi 498 000 eiro.

Bauskas novada pašvaldības saimnieciskās nodaļas speciāliste Agita Eglinska skaidro, ka Kalna un Zaļajā ielā plānota virsmas rekonstrukcija ar konstruktīvās kārtas pastiprināšanu kritiskajos posmos. Tāpat tiks mainīts brauktuves segums, izgaismotas gājēju pārejas.

 Zaļās un Slimnīcas ielas krustojumā tiks uzstādīts luksofors ar papildu kreisā pagrieziena sekciju. Tiks uzstādīti arī skaņas signāli gājējiem. Ielu malās atjaunos drošības barjeras, dažviet tiks pārvietoti gājēju celiņa apgaismes stabi, kā arī iecerēta virkne citu darbu satiksmes drošības uzlabošanai. Darbu veikšanas termiņš ir šī vasara.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Jelgava

Pie mums Jelgavā, valsts nozīmes ceļus, ieskaitot tranzītielas remontē un uztur no valsts līdzekļiem. Un izraka visu, ne tikai virskārtu un butaforijas (drošības barjeras u. c svarīgu aprīkojumu) salaboja... Liekas, ka Iecavā ir tāpat.

pirms 6 gadiem, 2014.04.02 17:44

bauska

pie mums Bauskā gan tā nav jo pašvaldība pati grib uzturēt starptautisko maģitrāli..

pirms 6 gadiem, 2014.04.02 21:20

Zenta

Ari Bauskā, kā Lietuvā vajadzētu iekasēt naudu no lielām mašīnām .Būtu par ko labot.

pirms 6 gadiem, 2014.04.02 18:52

mjāā

Sāksies jautrības:)), interesanti par kurieni tagad brauksim? Mašīnas varētu aprīkot ar lidmašīnu dzinējiem, spārniem- vienā galā uzmontē un otrā nomontē:)))

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 10:11

Reāli domājošais

Sataisiet kārtībā Pilskalna ielu, tad ķeraties pie Kalnu - Zaļo ielas remontu. Mašīna ciešs no esošajiem remontiem! Par gājējiem, kas staigā un kur nu vēl jaunās māmiņas ar ratiņiem, nav padomāts līdz galam!!!
Laternas pilsētā uz katriem 20 metriem, bet ārpus tās, cilvēku drošība ir zem katras kritikas.
Izdariet vienu darbu līdz galam kārtīgi, novērtējiet vai nav jāprasa lielāka atbildība pēc jau paveiktā darba. Esiet patriotiskāki Bauskas vadītāji par savu Bausku, neļaujiet bezatbildīgi būvētājiem vēl pāris gadus nesekot par savu paveikto darbu. Bauska nav Jelgava vai kāda vairāk apdzīvota pilsēta, kuras remontdarbiem nevar izsekot. Prasiet no tiem, kas sola padarīt labi darbu!

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 11:07

baušķenieks

Tak pāris bgadus atpakaļ jau remontēja. Nevarēja uztaisīt visu uzreiz kā pienākās.

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 11:43

Egons

Tie pāris gadi ir jau kādi 10 vismaz - ir jau ir laiks pārbūvei:)

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 22:12

Mareks

Kāpēc tiek sākti jauni ceļu remontdarbi, ja paskatās cik stāv nepabeigtu ????? Vai arī tas tagad nozīmē, ka es kā šoferis drīkstēšu pieprasīt kompensāciju no mūsu Domes par automašīnas remontu kuru pamatā ir nepabeigtie ceļi ???? Tak padomājiet ar galvu! Uzvaras ielā - remonts! Parka iela - stāv nepabeigta. Baznīcas iela - stāv nepabeigta! Salātu iela, pie Bauzes tirgus - stāv nepabeigta! Noteikti ir vēl kāda vieta kur darbi stāv nepabeigti, un vēl plāno darbus uz Rīgas ielas un uz galvenās maģistrāles.

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 12:06

pilsone

Nesen remontēja Uzvaras ielu, bet tagad atkal visu lauž augšā no pilskalna puses, kāpēc tāds nesaimnieciskums?

pirms 6 gadiem, 2014.04.03 18:44

Vietējās ziņas