Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā rīko semināru sarakstu iesniedzējiem 40

Bauskas novada vēlēšanu komisija 9. aprīlī organizē semināru partiju pārstāvjiem, kuri gatavojas iesniegt sarakstus šī gada pašvaldību vēlēšanām, informē novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis.Sarakstu iesniegšana 1. jūnijā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām sākas piektdien, 12. aprīlī. Lai dokumenti būtu sagatavoti maksimāli precīzi un to iesniegšana ritētu bez liekām problēmām, otrdien, 9. aprīlī, plkst. 17 Bauskas novada domē notiks informatīvs seminārs. Šogad datorizēto dokumentu iesniegšanā un noformēšanā ir nedaudz citādāka kārtība, skaidro J. Gailis. Partiju pārstāvjiem seminārā būs iespēja ar to iepazīties. Tiks atgādinātas likumos un instrukcijās noteiktās prasības par iesniedzamo dokumentu pareizu noformēšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 40

Izlasiju Dienā rakstu, ka Veips grib būt par mēru. Veips grib??Ar gribēšanu reizēm nepietiek, tas , ka viņam partija ļāva balsot pret IP likvidāciju , vēl nenozimē, ka viņš var gribēt. Vai Bausķinieki gribēja Bauskas centrā degvielas uzpildes staciju???Baušķinieki grib braukāt pa bedrainajām ielām???Vai baušķinieki grib baseinu par budžeta līdzekekļiem???Viņs dara tikai to ko grib viņa partijas biedri nevis ko grib vēlētāji! Kur ir publiskā pirtiņa cilvēkiem, kam to ļoti vajag, zupes vituve maznodrošinātajiem, kur atbalsts uzņēmējiem, kas nav partijas biedri??? Veips grib Bausku par tūrisma pilsētu, smiekli nāk, visi tūristi brauks uz besinu plunčāties!

pirms 7 gadiem, 2013.04.12 06:35

Dagnis

Bet es gribu paklausīgu zombētu armiju, kas bez manas ziņas pat uz poda neiet...

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 08:24

Ūldis

meitiņ, baibiņ, ko tu to aleksandru sūti uz poda, te jau aizņemts....

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 12:24

jā, aleksandr, izņem tikai aizbāžņus no ausīm,iesledz diktofonu un -- ej uz poda

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:49

traaaa

Ko nu satraucaties.....nāks vēlešanas, ta jau manīsim,ko paši ievēlēsim !!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:45

Copy

Svētais Josifs 29.03.2013. 14:46:03
Jā Tarvids atzinās visādos nesmukumos, gan par ārlaulības grēkiem un citām"skaistām" lietām, bet Kolužs kā svētais partizāns Josifs, laikam svētulībā piemirsies tas, ka slimu pirmo sieviņu pameta, ka pajas sekcijas andrsolā slēpa, lai pa kluso noprihvatizētu ATU-28, gan daudzus citus svētos darbus, fabula par Zaļo Ceturtdienu atkārtoja...Turpinājums sekos...

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:26

HA

HA KOLUŽS ESOT KRIETNI GUDRĀKS, PAR KO?
JĀ PAR TARVIDU, BET TIKAI MAZLIET,VARBŪT1

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:20

ATU-28

Par AIPA vīru- KOLUŽU stāsta, ka tišuprāt nolaida, izsaimniekoja ATU- 28, lai varētu dibināt to savu biznesu?! Bet ne visai veiksmīgi, tāpēc jābučo tās ,,baltās rokas,, , varbūt ko palīdzēs..

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:18

to hmm

argumenti gan tev vareni, diez visi jūs tur tādi atbalstītāji...

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:17

hmm

Cilveki jus esat dumji.......ticiet man , ievelesim mes Kolužu,cilvēks ir gudrs un sitas juusu spelites te foruma, neko nepalidzes. Viena komanda te tikai kko gudri muld....vairākums ir par vinu....tā ka ejiet *** !!!!
Jums zarazām vienkārši skauž, ka cilvēks ir krietni gudrāks un daudz ko vairāk sasniedzis, nekā jūs,kas spēj tikai kādu aprunāt !!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:13

Vienotības fanam.
Nolikvidēja IP nu un kas? Nekas tādam saimniekam, kurš iedomājas, ka novada naudu var tā prasti palaist pa vējam, samaksājot kārtīgus atlaišanas pabalstus atlaistajiem un to vietā pieņemt citus speciālistus citādi nosauktā iestādē. Ja iestādes funkcijas paliek tās pašas, darbinieku pienākumi tie paši, tikai tajos pašos krēslos sēdošie īsti neatbilda daļas deputātu, nevis sabiedrības vēlmēm. Ja vēl atlaistajiem ienāks prātā pierādīt, ka jaunizveidojamā IN darbinieka amata apraksts ir tieši tāds pats kā likvidējamajā IP, tad vēl ne to vien nāksies segt no novada maciņa, kā arī atjaunot darbā atlaistos IP darbiniekus. Ja runājam par dažiem vitāli svarīgā pasena būvi, tad varētu tie deputāti sev uzdot vienkāršu jautājumu, kas ir lielāks cūka, tas, kurš spiests staigāt sevi ne pārāk labi apkopis, vai tomēr tas deputāts, kurš ar savu balsi nolēma Bauskas pirts likvidāciju?

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:11

Vienotības fanam -Koluža klanam

Vajag gan to kretīnu Kolužu beidzot pielikt pie vietas- mēslainē!
Visgudrelis sataisījies par MĒRU! Gala rezultātā MĒRIS vien būs!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 11:08

Vienotības fans

Te atkal kāds ņemās ap to IP likvidāciju, un tad, ka likvidēja, tad nu gan traģēdija? Būs nodaļa, kura veiks tieši tās pašas funkcijas, nekas, principā, jau nemainīsies, tikai tiks pāris cilvēki atlaisti, kuru funkcijas veiksmīgi pārņems citas nodaļas , nav jau to skolu nemaz tik daudz, kādas 20 un no tām ir tādas skolas, kuras ir jāreformē, kuru pastāvēšana nav optimāla. Domāju, ka saimnieciskā daļa veiksmīgi tiks ar visu galā, daudz labāk un efektīvāk kā tas bija IP laikā, kuri tik naudu skolām prasija, bet pie skolu optimizācijas nemaz neķērās klāt, kaut gan tas bija stratēģiski svarīgāk. Kad beidzot, jūs to sapratīsiet! Un , nevajdzēja IP vadībai tik klaji un brutāli nostāties pret baseina būvniecību, jo šis objekts ir daudz svarīgāks, nekā viņi iedāmājās! Tomēr amatperosnām jāsadarbojas ar domi un deputātiem, nevar būt kā pašdarbnieki! Tapēc tagad ir kā ir, un tie kas saprot tie atbalsta, šo deputātu lēmumu, tie kas nesaprot, paši vainīgi. Un nevajag Kolužu visu laiku ķengāt!

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 10:31

DEPUTĀTIEM

Tautas kalpiem Bauskā nespēja saglabāt savu viedokli četru gadu laikā ir pati peļamākā darbības pazīme .Viņu neprasme vai vienkārši nevēlēšanās ieturēt cilvēk cienīgus vadības principus ir nožēlojama. Kā normālus ,sakarīgus vadītājus tā var apstrādāt....viena saimnieciski viduvēja būtne ar trulu augstprātību -nesaprotami,nesaprotami !!!!! Kāpēc visu laiku lielas bailes no spējīgiem ,zinošiem vadītājiem,kāpēc notiek aizmuguriskas spēlītes ,kas neveicina novada attīstību?????

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 10:05

XL

Peramais puika? Tas ir pārāk maigi teikts! Kurš domē ir vēl lielāks kretīns par Kolužu-Staļinu?

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 10:04

Ko tad Kolužs nez tādu briemīgu izdarija???? Atrada vienu peramo puiku.

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 09:28

to 08:18

Ok, lai Vienotības atbalstītāji balso par saviem favorītiem, bet svītrojiet KAUNA TRAIPU-Kolužu!

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 09:22

Aņuks

Iet pa mežu Pelnrušķīte, Īkstīte un vecā, ļaunā riebīgā Ragana
Pelnrušķīte: Es esmu visskaistākā!
Īkstīte: Es esmu vismazākā!
Vecā, ļaunā riebīgā ragana: Es esmu visvecākā, visļaunākā un visriebīgākā ragana!
Pēkšņi mežā Viņas uziet Patiesības māju un nolemj, ka jānoskaidro patiesība par šiem faktiem...
Pirmā mājā ieiet Pelnrušķīte- pēc brīža izskrien ārā raudādama un saka: Ak, nē, Sniegbaltīte ir vēl skaistāka!
Otrā ieiet Īkstīte, arī viņa izskrien raudādama: Tomēr Sprīdītis par mani mazāks!
Vecā, ļaunā, riebīgā Ragana izmēģina laimi trešā...
Izskrien no patiesības mājas zibeņus spļaudama un dusmās auro:
Pie velna, kas tā tāda Ludrika????????

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 08:37

Diena

Citāts no laikraksta- Piketa (Pārvadātāju) organizētāji uzsver, ka situācija vietējos reģionālajos pārvadājumos ir kritiska un, ja līdz 2013.gada 28.martam netiks veikti pasākumi, lai norēķinātos ar pārvadātājiem par padarīto darbu, jau 2013.gada aprīlī ir apdraudēta pasažieru pārvietošanās vietējos reģionālajos maršrutos.???????

Ar pasažieru pārvietošanos Bauskā nodarbosies Transporta nodaļa, ... AIPS jau ir bankrotējis, Kolužs cels baseinu!!! Jautra dzīve Bauskā...

pirms 7 gadiem, 2013.04.07 08:34

Vietējās ziņas