Bauskā rīko vieglatlētikas festivālu skolēniem

Nākamnedēļ, 18. janvārī, Bauskā notiks viens no pieciem Latvijas bērnu vieglatlētikas festivāliem. Pasākumā piedalīsies izglītības iestāžu 2. klašu skolēni.

Kopā šie festivāli notiks piecās Latvijas pilsētās, un divi pirmie – jau 8. janvārī Ogrē un 9. janvārī Daugavpilī. Bauskā būs pēdējais no reģionālajiem posmiem. Katra posma trīs labākās vienības iekļūs fināla sacensībās, kas notiks 15. maijā Rīgā. Vēl vienu komandu izvēlēsies starp reģionālo posmu ceturtās vietas ieguvējiem.

Bauskā šo norisi koordinē Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola, kuras direktore Biruta Grantiņa informēja, ka pasākums 18. janvārī notiks sporta namā «Mēmele».

Latvijas Vieglatlētikas savienības komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina informēja, ka festivālu mērķis ir veicināt kustību prieku un sporta pamatu apgūšanu, kā arī radīt sajūsmu par vieglatlētiku kā spēli. «Bērnu vieglatlētikas» programmu apgūst jau aptuveni 13 miljoni bērnu vairāk nekā 130 pasaules valstīs, un 2018. gadā tā ieviesta Latvijā.

«Bērnu vieglatlētika» programmu īsteno Latvijas Vieglatlētikas savienība, tās ieviešanu Latvijā atbalsta veikalu tīkls «Maxima» un Latvijas Sporta federāciju padome.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas