Bauskā sacenšas bērnudārza audzēkņu vecāki 2

Bauskas sporta namā «Mēmele» 14. novembrī notika pirmsskolas izglītības iestādes «Pasaulīte» rīkotās sacensības audzēkņu vecākiem. Aizraujošās aktivitātēs piedalījās ap 150 vecāku un vecvecāku.

Bērnudārza «Pasaulīte» vadītāja Daina Kadiševska pastāstīja, ka šādas sacensības rīko reizi trijos gados. Sacīkstes bija plānots pavasarī, bet sporta nams izrādījās ļoti aizņemts, tāpēc aktivitātes pārceltas uz rudeni.

Sanākušie ar īsu klusuma brīdi pieminēja terorisma upurus Francijā. Pēc tam bērnudārza grupiņu vecāki uzstājās ar oriģināliem priekšnesumiem, kam vajadzēja ievadīt sportiskās aktivitātes. Ar īpašu noskaņu zāli piepildīja «Bitīšu» vecāku lidojums. «Sprīdīšu» grupiņa demonstrēja savu versiju par Annas Brigaderes lugu – šoreiz velns dancināja Sprīdīšus. «Rīkojām divas vecāku sapulces, lai sagatavotos pasākumam. Ideja par šādu uzvedumu tapa kopīgi,» stāsta vecāki. «Zīļuku» vecāki demonstrēja vingrošanas figūras. Ziemassvētku noskaņu sporta namā radīja «Rūķīšu» mammas un tēti.

Priekšnesumiem sekoja individuālās, komandu un kapteiņu sacīkstes. Ikviens varēja demonstrēt savu meistarību tāllēkšanā, lidojošā šķīvīša un basketbola metienos. Komandu sporta veidos ietilpa lēkšana ar lecamauklu, papīra lidmašīnas mešana, lēciens aiz lēciena un stafete. Sacensības organizēja bērnudārza sporta pedagoģe Brigita Iļjina.

Ceraukstietis Raimonds Levko, «Kamenīšu» grupas audzēkņa tētis, priecājās, ka izdevies sastapt sen neredzētus paziņas un piedalīties jaukā pasākumā. «Ar sportu kādreiz nodarbojos vairāk, bet arī tagad cenšos regulāri apmeklēt sporta zāli,» stāsta R. Levko.

Pēc sacensībām vecāki pulcējās svinīgā sarīkojumā. «Uzvarēja draudzība jeb visi dalībnieki,» sacīkšu izskaņā atzina D. Kadiševska. Viņa uzskata, ka izglītības iestāde šādi stiprina vecāku kolektīvu, kurš bieži vien līdzīgs saglabājas arī skolā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Piekrītu

Sen tā nebiju atpūtusies, izsportojusies un ieguvusi daudz pozitīvas enerģijas! Paldies par šo iespēju un ceru, ka tikšu uz vēl kādām spēlēm ( jārīko katru gadu savādāk bērni ātri izaug :D ) Beidzot varēju atmodināt savu iekšējo bērnu!

pirms 5 gadiem, 2015.11.16 16:11

Vietējās ziņas