Bauskā sacenšas triju novadu sportisti 10

Bauskas novada pašvaldības VI ziemas-pavasara sporta spēlēs pilsētas stadionā sestdien, 28. martā, piedalījās vairāk nekā 200 amatieru sportistu.

Spēkiem mērojās gan Bauskas novada pagastu, gan Rundāles un Vecumnieku novada sportotāji, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldības sporta organizatore Inga Ūbele.

«Šoreiz nepiedalījās vienīgi Dāviņu un Brunavas pagasta komandas,» skaidro I. Ūbele, «tur patlaban nav sporta organizatoru, bet citos pagastos tie strādā ļoti aktīvi. Arī sportisti no kaimiņu novadiem vienmēr piedalījušies mūsu mačos.»

Sportisti sacentās galda tenisā, dartos, šahā, dambretē, novusā, galda hokejā, badmintonā un zolītē. Mači sākas ar parādi pulksten 11 un noslēdzās pēc pulksten 18.

Pirmo vietu komandu konkurencē šogad ieguva Gailīšu pagasts, otrā bija Vecumnieku vienība, Bauskas pilsēta palika trešajā vietā, vēsta I. Ūbele. Ceturtie – Īslīces pagasta sportisti, piektā – Mežotnes, sestā – Ceraukstes, septītā – Vecsaules, astotā – Codes pagasta vienība. Devītajā vietā – Rundāles novada sportotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

dāvis

Priekš kam tad tu Ūbele esi , ja nav Dāviņos un Brunavā tavi organizātori, pašai vajadzētu painteresēties un parūpēties , lai cilvēki tiktu nogādāti uz sacensībām. Kāda nozīme tik lielam novadam , ka mēs esam aizmirsti.Pašai Bauskai arī neveicās, laiks izdarīt secinājumus.

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 13:51

Bauska

Vakar Bauskas RIMĪ dzirdēju interesantu sarunu sterp diviem jauniem cilvēkiem-Vai Ūbele var apskaidrot kā tiek veidota Bauskas pilsētas komanda,ja nenotiek Bauskas pilsētas sporta sacensības? Interesanti pagastos notiek sporta sacensības,bet Bauskas pilsētā sporta dzīves nav. Vai tiešām Zintis Alksnis un Inga Ūbele saņem lielās algas,lai tikai pāraudzītu sporta organizātoru darbu? Vai tad algu viņi nesaņem par to,ka viņiem jāorganizē sporta dzīve Bauskas pilsētā,tas ir jārīko Bauskas pilsētas spartikiāde? Pagaidām viņi abi imitē it kā veiktu sporta organizātoru darbu un saņem lielo algu,bet visu melno darbu veic pagasta sporta organizātori un sporta veidu treneri! Zintsi un Inga i ierodas uz sacensību atklāšanu,noslēgšanu.lai saņemtu uzslavas un pateiktu-sveiki sportisti.

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 14:20

lielupe

Šeit savs vārds sakāms Koluža kungam . Nedaudz gadus atpakaļ Gailes kundzes laikā sports Bauskā virmoja. Mēs vēl šodien atceramies grandiozās spartakiādes. Uldis bija viens no daudziem nozaru vadītājiem,kas motivēja savus darbiniekus uz sportu. Tagad no malas izskatās kā lupatlaši. Varbūt deputātiem ir jāmotivē ""īpaši"šie sporta darbinieki.

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 15:18

Ābelniekam

Bauskas pilsētas sacensības nenotiek,bet sporta speciālisti par to saņem algu. Raiti vai nav laiks tikt skaidrībā ar šiem sporta funkcionāriem,kuri darba laikā veic citus darbus?

pirms 5 gadiem, 2015.03.30 20:55

Ābelniekam

Šoreiz nepiedalījās vienīgi Dāviņu un Brunavas pagasta komandas,» skaidro I. Ūbele, «tur patlaban nav sporta organizatoru....bet kas tad tu esi Inga?Tu taču ar Alksni saņemat lielās algas par sporta darba organizēšanu Bauskas novadā!!!!! Ābelnieka kungs,tātad divi sporta speciālisti saņem algu par sporta organizēšanu Bauskas novadā un savu darbu neveic,jo nepiedalījās divi pagasti,tātad vai nu šie speciālisti ir jāatlaiž no darba vai arī jāsamazina algas par sava tiešā darba neveikšanu!!! Vai tiešām mūsu novadā turpināsies šī bezatbildība. Vēlētāji neaizmirstat,ka Raitis ir no Nacionālās partijas.

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 09:22

viss

Katram cilvēkam ir savs rokraksts , kas nemainās. Variet kritizēt cik gribat tāpat nekas nemainīsies.

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 21:55

sportists

nerakstiet muļķības, bet paši piedalīsies sacensības!

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 09:44

apnicis

Ko var ņemties. Katrs dara savu darbu. Kritizē tikai tie,kad neko nedara.

pirms 5 gadiem, 2015.03.31 22:17

bumba

Darbs par nodokļu maksātāju algu jāpadara atbilstoši samaksai. Kritiku vajag pieņemt , jo dūmi nav bez uguns.

pirms 5 gadiem, 2015.04.01 18:49

dalībnieks

Piekrītu, ka kaut kas ar darba organizāciju Bauskā nav riktīgi- tik lieli mači, bet forogrāfiju nav.Vai tad Bauskā nav fotogrāfu vai nav naudas ? labi nav. Gribēju paskatīties, kā arī citi sportoja, bet nekā... Vajadzētu laboties organizētājiem.

pirms 5 gadiem, 2015.04.07 12:13

Vietējās ziņas