Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā sasaukta domes ārkārtas sēde 10

Jaunievēlētās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks otrdien, 25. jūnijā, sasaucis pirmo ārkārtas sēdi, portālu informēja novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Sēdes darba kārtībā galvenokārt dažādi organizatoriskie jautājumi. Ir paredzēts domes priekšsēdētāju R. Ābelnieku virzīt ievēlēšanai Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomē. Ņemot vērā deputātu maiņu, izmaiņas paredzētas nekustamā īpašuma atsavināšanas un iznomāšanas komisijas, dzīvojamo māju privatizācijas un dzīvokļu komisijas, atļauju izsniegšanas un licencēšanas komisijas, apbalvojumu piešķiršanas padomes sastāvā. Paredzēts ievēlēt jaunu administratīvo komisiju. Tiks mainīts arī uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes sastāvs. Līdzšinējo deputātu Gintauta Tarvida un Ineses Dombrovskas vietā padomē ieteikti deputāti Mārtiņš Ruža, Arnolds Jātnieks vai Mārīte Ķikure. Pārmaiņas paredzētas arī iepirkumu komisijas sastāvā. Līdztekus bijušajam deputātam G. Tarvidam no komisijas paredzēts izslēgt pašreizējo deputātu Uldi Kolužu. Abu «Vienotības» pārstāvju vietā ieteikts komisijā iekļaut Mārtiņu Ružu no Latvijas Zaļās partijas un novada administrācijas darbinieku Mārtiņu Vilciņu. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka visas novada domes sēdes ir atklātas. Tās drīkst apmeklēt ikviens interesents. Par aktualitātēm 25. jūnija ārkārtas domes sēdē visoperatīvāk varēs uzzināt «Twitter» kontā @bauskasdzive.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

moins

oho tas nu gan ir sasniegums ! ārkārtas ! tas jau kā rīgā !

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 12:52

25.06.2013. 23:37:41,apgaismo tautu kaut ar vienu labo darbu, ko kārtībnieki šajā darbošanās periodā (neskaitot poliklīniku un parku aiz domes, jo vienā vietā komandēja deputāts, otrā lielā memme) ir paveikuši???

pirms 7 gadiem, 2013.06.26 08:17

ha! izskatās, ka kārtībnieki daudziem traucē "dzīvot ierasto dzīvi" un tāpēc tādi neapmierināti ar viņiem
.. Malači puiši!, dariet savu darbu vēl labāk!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.25 23:37

BBB

pRIEKŠ KĀ LIEKĒŽUS KĀRTĪBNIEKUS,KAS TIKA PA DIENU STRĀDĀ? VAI NAKTĪ ZAGĻI GUĻ?

pirms 7 gadiem, 2013.06.25 22:47

Mārīte ir darba cilvēks, priecājos ,ka tieši viņa no Zemnieku Savienības ir domē .

pirms 7 gadiem, 2013.06.25 17:49

Vienotiba tagad tiek izsviesta ara, pamazam, bet ar laiku.

pirms 7 gadiem, 2013.06.25 15:11

Vietējās ziņas