Bauskā savāks lielgabarīta atkritumus

Lielās talkas dienā, 26. aprīlī, SIA «Vides serviss» Bauskas novadā vāks lielgabarīta atkritumus. Iedzīvotāji pilsētā nevajadzīgo varēs novietot 20 vietās, bet  pagastos par savākšanas datumu un vietu informēs pārvaldes, skaidroja  sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Avota-Zalstere.

Uzņēmums ar pašvaldības atbalstu ir nodrošinājis iespēju bez maksas nodot dažādus lielgabarīta atkritumus – vecas mēbeles, matračus, paklājus un citus liela izmēra sadzīves priekšmetus, kā arī nolietotu sadzīves tehniku. Varēs atbrīvoties no otrreizēji izmantojamiem materiāliem – stikla taras, PET pudelēm, makulatūras – un videi kaitīgajiem atkritumiem – akumulatoriem, baterijām, dienasgaismas lampām un vieglo automašīnu riepām.

A. Avota-Zalstere aicina, ja iespējams, nododamos atkritumus ievietot maisos, sašķirojot pēc to veida.

Netiks aizvesti sadzīves atkritumi un būvgruži. To savākšanai iedzīvotāji aicināti izmantot «Vides servisa» piedāvātos maksas pakalpojumus.

Lielās talkas dienā līdz plkst. 10 nevajadzīgais jānovieto uz ietves vai ielas malā savākšanas vietā.   

SIA «Vides serviss» lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju rīko vienpadsmito gadu pēc kārtas. Pērn savāca gandrīz 16 tonnas lielgabarīta atkritumu, ap 200 automašīnu riepu un gandrīz 100 vienību nolietotas sadzīves tehnikas un citu bīstamo atkritumu, informē I. Avota-Zalstere.

UZZIŅAI

Savākšanas vietas 26. aprīlī:
Dārza iela 12, 18 un 19, Pārupes iela 7 (DzKS «Aizupe A»), Kareivju iela 3, Mēmeles iela 2 un 10, Pilskalna iela 51, Pionieru iela 1, Plūdoņa iela 22 (Baznīcas ielas stāvlaukums), Pļavu iela 4, Pasta iela 7 (Rātslaukums), Rīgas iela 44 (pie veikala «Saulīte»), Salātu iela 8 un 18, Skolas iela 15, Stacijas iela 5, Vītolu iela 2, 6 un 10.

28. aprīlī – Gailīšos;

6. maijā – Codē;

7. maijā – Dāviņos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas