Bauskā šodien norisināsies Senioru deju festivāls "Annas danči" 6

Šodien, 24.jūlijā, Bauskas pilskalna parka estrādē no plkst.15 norisināsies Senioru deju festivāls "Annas danči", informēja Bauskas kultūras centrā.

Festivāls būs īpašs, jo tā laikā savu desmit gadu jubileju svinēs arī festivāla organizatores Ineses Smilškalnes vadītā Bauskas kultūras centra Eiropas deju kopa "Vēlreiz", kam par godu kolektīva dāmas festivāla draugiem un skatītājiem dāvās četras savas mīļākās dejas no visa repertuāra, kas izdejots desmit gadu laikā. Jubilejas koncerts bija plānots jau janvārī, tomēr Covid-19 pandēmijas ietekmē to nācies pārcelt.

"Pati satikšanās ir galvenais prieks, tas ir kaut ko vērts," atzina Smilškalne, uzsverot, ka galvenais, lai sanākušie ciemiņi justos labi un gaidīti, tāpēc koncerts gan sāksies, gan noslēgsies ar visu kolektīvu kopīgu uznācienu.

Kopumā divu stundu garo koncertu veidos 23 priekšnesumi.

Festivālā piedalīsies 13 dažādi viesu kolektīvi – "Vēlreiz" no Tukuma, "Kamenes" no Iecavas, "Magnolijas" no Rundāles, "Virši zied" no Sesavas, "Randiņš" no Auces, "Vēl aizvien" no Bikstu pagasta, "Ciecerīte" no Saldus, Jaunlutriņu pagasta "Senlejas", "Pogas" no Šķēdes pagasta, "Astras" no Ogres, "Vijas" no Ikšķiles, "Dzīves virpulī" no Varkavas, kā arī gaviļnieces – "Vēlreiz" no Bauskas.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcīnas vai pārslimošanas sertifikātu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

cilvēks

Un tik šķiro-ir sertifikāts,nav sertifikāts.Ejiet ziniet kur.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.24 12:54

Nez cik ilgi šķiros ? Bet augustā Praids Rīgā. Bērniem dziesmu svētkus neļāva, bet šitais plezīrs būs.
Nu laiki pienākuši.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.24 14:34

Dita

Ak... un bērni kaut novada ietvaros uz dziesmu un deju svētkiem nevar sanākt? Kur tā taisnība pazudisi... Šeit pieaugušie no daždažādiem novadiem sabraukuši.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.24 14:02

Dita vēlreiz

Divu stundu garais koncerts... 23 priekšnesumi... Nē nu tiešām, kāpēc bērni un jaunieši nevar sanākt? Sataisa testus un visiem miers un tiekās. Jūtos ļoti vīlusies, ka Bauskas pašvaldība atļāvusi rīkot šādu sanākšanu, bērnus atstājot novārtā. Kāpēc tad dienā, kad ieradās Bauskā tā ripuļu mašīna, skatēs ieguvušie kolektīvi nevarēja būt kopā estrādē.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.24 14:14

Saimnieks

Lai tik tie *** iet vai mums žēl. Bet ja nopietni vai tas ir normāli?

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.24 19:56

dejotāja

Paldies Inesei! Visu cieņu ,ko Tu dari Lai vairāk Bauskā būtu tādi pozitīvi ļaudis!!!

pirms mēneša, 2021.07.26 10:13

Vietējās ziņas