Bauskā stūrē auto bez tiesībām

Bauskā, Bērzkalnu ielā, 3. augusta novakarē jauns vīrietis bija sēdies pie «BMW» markas spēkrata stūres bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Par minēto pārkāpumu sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 3. augustā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi.
 
Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 3. augustā saņemta informācija par 101 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 88 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena  zādzība no mājokļa.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas