Bauskā sveic novada jaundzimušos

Svētdien, 15. decembrī, Bauskas vecpilsētas centrā, notikumu mājā «Baltais briedis», tika sveikti 2019. gadā dzimušie mazuļi. Šogad Bauskas novadā reģistrēti 182 jaundzimušie.

Pasākumam pieteicās 13 ģimenes. Sanākušos sveica Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, kurš vēlēja, lai ģimenes ir laimīgas, lai bērniņi ir veseli un dzīvo pārticībā. Viņš uzsvēra, ka bērni ir mūsu nākotne.
Bauskas novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga pastāstīja, ka ikvienam Bauskas novadā deklarētajam jaundzimušajam pašvaldība dāvina sudraba karotīti, kurā ierakstīts bērna vārds un dzimšanas datums. Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja atzina, ka dzimstība novadā nemazinās, un vēlēja: «Lai ģimenes ir laimīgas, veselas un stipras! Lai valda saticība, lai veiksmīgs jaunais gads!»

Madara Ozola piedzima 28. jūnijā. Viņas vecāki Klāvs Ozols un Agnese Auziņa pastāstīja, ka sākumā bijis sarežģīti ar visu tikt galā, tagad esot daudz vieglāk. «Nākotnē Madara varētu sagaidīt brāli vai māsu,» atklāja vecāki. Madaras vecāki bērniņa līdzaudžiem un viņu ģimenēm vēl prieku, laimi, veselību, arī dāvanas, taču galvenais esot ģimenes tuvība.

Olivera Šulta vecāki Mārtiņš Šults un Valērija Žukovska atklāja, ka tagad viņiem ik dienu ir kāds patīkams izaicinājums. «Sākumā nebija viegli, jo nezinājām, ko dēls lūdz. Tagad esam iepazinuši Oliveru,» stāsta vecāki un visām ģimenēm vēl veselību un laimi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas