Bauskā svētkus svinēs jaunieši

Tradicionālā jauniešu diena Bauskā notiks sestdien, 24. augustā, portālu informē jaunatnes lietu speciāliste Solvita Jirgensone.

Jauniešu dienas «Mēs 2013» pasākumi Bauskas Rātslaukumā un citviet vecpilsētā norisināsies visas dienas garumā. Pusdienas laikā Rātslaukumā paredzēts konkursa «Gada jaunais autovadītājs» pusfināla posms. Dalībai tajā vēl var pieteikties līdz 22. augustam. Daudzveidīgas aktivitātes paredzētas no četriem pēcpusdienā.

Īpašajā fotostūrītī «Bauskas jaunieši VAR» būs iespēja savu foto par simbolisku samaksu uzreiz izgatavot. Interesenti varēs ko vairāk uzzināt par apvienību «Apokalipses jātnieki». Tā ir frīkbaiku jeb ērmīgo braucēju apvienība, kurā darbojas četri puiši. Viņu darinātos ērmīgos braucamrīkus varēs apskatīt, izmēģināt, gūt ierosmes sava braucamā izgatavošanai. «Apokalipses jātnieki min pedāļus, lai vēstītu par automobiļu kultūras norietu,» simbolisks ir šo puišu darbošanās moto.

Šajā pašā dienā Rātslaukumā notiks «Modīgais brauciens», pievakarē Bauskas kultūras centra pagalmā darbu sāks «Improvizācijas teātra kafejnīca». Apmeklētāji tajā aicināti ierasties ar tēju termosā, maizītēm vai citiem našķiem, lai būtu omulīgāk, arī kādu spilvenu un pledu. Sanākušos priecēs improvizācijas teātra apvienība «5 uz perona». Vakara omulīgo gaisotni uzturēs mūziķu akustiskais sniegums.
Informācija par jauniešu dienas norisi nemitīgi tiek papildināta. Interesanti ar to var iepazīties apvienības «Jums» lapā portālā draugiem.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas