Bauskā top jauns radio 12

Interneta radio «Radioa7.lv» ēterā cer ieskanēties augusta beigās. Plānots, ka pirmo reizi to dzirdēs Bauskas novada jauniešu dienas laikā 26. augustā, informē radio pārstāvis, Bauskas kultūras centra speciālists Jānis Dūmiņš. Jauno radio J. Dūmiņš piesaka kā bezpeļņas, uz brīvprātīgas iniciatīvas balstītu plašsaziņas līdzekli, kurš 24 stundas diennaktī atskaņos kvalitatīvu popa/roka, roka, alternatīvo, kantriroka un dažādu citu stilu mūziku. Apmēram 20 procentu būs Latvijā radīta mūzika. Īpaši tiks popularizēti skaņdarbi, kuru autori ir Bauskā un apkārtējos novados mītoši mūziķi. Radio klausītājus iecerēts regulāri informēt par kultūras norisēm Bauskā un visā Latvijā.Tāpat plānoti autorraidījumi darbdienu vakaros. Tie būs par un ap mūziku, tos veidos šīs jomas pārzinātāji. Grupas «Ak69» vokālists Oskars Mustermanis sola iepazīstināt ar jaunumiem latviešu «underground» mūzikā. Plānotas tiek aptaujas, ir domāts par koncertierakstiem. J. Dūmiņš piektdienu un sestdienu vakaros sola raidīt mūziku, kura radīs lielisku noskaņu mājas ballītēm.Lai radio varētu pilnvērtīgi strādāt, nepieciešami dīdžeji, kā arī ētera balsis. «Radioa7» aicina pieteikties visus, kuriem interesē radio un mūzika, ir brīvs laiks un vēlēšanās iegūt jaunas zināšanas, kuras vēlāk, iespējams, noderēs, strādājot kādā no komercradio. Daudzi populāri dīdžeji un programmu vadītāji sākuši savu darbību jauniešu un reģionālajos radio, piemēram, Egons Reiters, Kristīne Garklāva, Kaspars Mauriņš. Vairāk informācijas par iespējam līdzdarboties «Radioa7» var meklēt Bauskas kultūras centrā. Elektroniskai sarakstei - info@radioa7.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Jānis Dūmiņš

Dj stream piedod ,bet visas kanditatūras jau ir aizņemtas.

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 22:49

Rīdzinieks

es ar mieru, es esmu laba ētera balss. Ja man apmaksāsiet autobusa biļetes turp atpakaļ līdz Bauskai, tad es labprāt pieteiktos strādāt

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 15:59

Radio Zemgalei

Bija jau mums radio. Izputēja... radio, tāpat kā visiem medijiem svarīgs ir reklāmdevējs. Vajag tagd uz fikso mēgīnāt saķert vēl Saeimas sarakstus.

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 14:57

misters

Nav jau slikti, bet internets ir internets, būtu FM viļņos, tad cita lieta.

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 14:25

Ārprāts, kā jūtās, ka Bauskā parādījušies jauni speciālisti - Bauska sāk atdzīvoties! Super!

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 12:09

Vietējās ziņas