Bauskā trīsgadnieks izkrīt no balkona 2

Salīdzinoši ar citām reizēm, pagājusī nedēļa mediķiem bijusi saspringta. Rundāles, Bauskas, Vecumnieku un Iecavas novada iedzīvotājiem tie steigušies palīdzēt 133 reizes, 38 gadījumos ārstējot traumas. No 24. līdz 30. jūnijam vairāk aktivizējušies ceļu satiksmes negadījumi un cilvēkus sakodušas lapsenes, portālu informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
 Bauskas novada Vecsaules pagastā otrdien, 25. jūnijā, ceļu satiksmes negadījumā tika iesaistītas četras personas, trīs no tām cietušas. Vieglajai automašīnai priekšā pārsprāgusi riepa, rezultātā spēkrats nobraucis no ceļa braucamās daļas un apmetis kūleni, paliekot uz jumta. Visi cietušie nopietnas traumas nav guvuši, atteikušies arī no hospitalizācijas. Divdesmit sešus gadus veca sieviete guvusi galvas sasitumu, septiņgadīga meitenīte nobrāzusi abus ceļus un 60 gadus vecai sievietei konstatēts galvas sasitums. Automašīnu vadīja 50 gadus vecs vīrietis. Viņš negadījumā necieta.
 Iecavā tajā pašā dienā cietis kāds pusaudzis. Viņš mājas pagalmā braukājis ar riteni, taisīdams trikus, kā rezultātā uzkritis uz velosipēda stūres, savainojot vēderu. Vēdera rajonā sasitums un vaļēja brūce. Puisis nekavējoties nogādāts slimnīcā.
 Bauskas novada Vecsaules pagastā sestdien, 29. jūnijā, noticis vēl viens ceļu satiksmes negadījums. Trīsdesmit piecus gadus veca sieviete vadījusi vieglo automašīnu, uz brīdi novērsusi skatienu no ceļa un iebraukusi grāvī. Ar apakšžokļa sasitumu, nobrāzumu un sistām brūcēm dažādās ķermeņa vietās cietusī aizvesta uz medicīnas iestādi. Turpat mašīnā atradās arī sešgadīgs zēns, kuram konstatēts nobrāzums atslēgas kaula rajonā.
 Iecavā sestdien, 29. jūnijā, 50 gadus vecam kungam iekodusi lapsene. Vīrietim sākusies alerģiska reakcija, bet pēc mediķu sniegtās palīdzības pašsajūta uzlabojusies.

 Vecumnieku novada Bārbeles pagastā dienu vēlāk, 30. jūnijā, divgadīgam bērnam arī iekodusi lapsene.  Bērns hospitalizēts apmierinošā stāvoklī.
 Bauskā tajā pašā dienā trīsgadīgs bērns pārkritis pāri balkona margām apmēram no divu līdz trīs metru augstuma. Ar galvas smadzeņu satricinājumu, iespējams, apakšdelma sasitumu un lūzumu nogādāts slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ess

un kur tad vecāki bija, kad bērns izkrita no balkona??? neatkarīgi no kāda balkona augstuma izkritis, tā ir vecāku nolaidība un pienākumu nepildīšana.

pirms gada, 2019.07.02 21:57

Tuss

Kur skatās "jaunā" afigena profesionālā bāriņtiesa??? Skaties, ka kopā ar večiem nenodzer visus bērnus, Bauskas novads ahahahahāāāā

pirms gada, 2019.07.07 11:27

Vietējās ziņas