Bauskā trūkst piecu policistu 3

Bauskas rajona Policijas pārvaldē (RPP) nav paredzēts, samazinot štatus, atbrīvot no darba policistus. Tā informē aģentūra LETA, precizējot, ka «pagaidām par atlaišanu var nebaidīties policisti Jelgavā, Ventspilī, Liepājā, Ogrē, Talsos, Tukumā, Cēsīs, Bauskā un Limbažos. Pārējos rajonos štatu samazināšana policijā sagaidāma tuvākajā laikā.»Bauskas RPP priekšnieka pienākumu izpildītājs Sergejs Pašukovs precizē, ka pašlaik Bauskas RPP strādā darbinieku 141 darbinieks, neaizpildītas ir piecas vakances. Divi cilvēki jau pieteikušies darbā. S. Pašukovs apstiprināja, ka saņemts Valsts policijas (VP) vadības norādījums izvērtēt strādājošo veikumu: «Ja konstatēsim, ka ir cilvēki, kuri atnāk uz darbu tikai atsēdēt, domāsim par viņu atbrīvošanu. Situācija pašlaik veidojas tāda, ka ir, kas nāk vietā.»Valsts policijas priekšnieka Alda Lieljukša parakstītajā pavēlē norādīts, ka kopumā VP plānots atbrīvot 507 darbiniekus. Vienlaikus A. Lieljuksis piebilda, ka vadība domā, kā piedāvāt policistiem no citiem rajoniem lētāku dzīvesvietu jaunajā vietā. Tāpat VP priekšnieks apstiprināja, ka decembrī policistiem tiks izmaksātas prēmijas. Tās saņems darbinieki par izciliem panākumiem, apkarojot noziedzību. Katra prēmijas izmaksa tiks individuāli vērtēta. «Prēmijas saņems tie, kuri ieguldījuši smagu darbu un riskējuši,» aģentūrai LETA teica A. Lieljuksis. «Ja saņemsim rīkojumu pieteikt policistus prēmijām, mēs to izpildīsim. Pārvaldē netrūkst darbinieku, kuri šogad ir labi strādājuši,» piebilst S. Pašukovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Hmm

Izsakies, lūdzu konkrētāk.. Kāda slodze tad tiek uzlikta? Viņi darba laikā akmeņu maisus staipa, vai varbūt zem preses (var domāt arī drukāto) jāgulstas?

pirms 12 gadiem, 2008.11.14 07:09

Inese

Premijas ir laba lieta! BET KADA slodze tiek uzlikta darbinieku trukuma del, JUS padomajiet par to ka tam pasam POLICISTAM majas ir BERNI, kuru neredz teevu-jo JASTRADA!

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 18:18

bomis

Es piesaku pasuku un viņa vietniekus, kā tar gadu no gada, parejiem nav ko

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 09:57

Vietējās ziņas