Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā turpinās baseina projekta izstrādi 10

Bauskas novada domes sēdē 31. oktobrī deputāti atbalstīja priekšlikumu turpināt daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra Salātu ielā būvprojektēšanu. Tādējādi noslēgušās diskusijas par baseina projektēšanas un attiecīgi arī būvniecības turpināšanu vai pārtraukšanu.

Deputāte Vera Grigorjeva pauda atbalstu idejai, apliecinot, ka baseins pilsētā ir ļoti nepieciešams. Deputāts Alvis Feldmanis aicināja rīkoties apņēmīgāk, jo baseina būve ir ilgi ievilkusies. Vairākus iebildumus par paveikto baseina projekta izstrādē, arī tā publiskajā apspriešanā izteica deputāts Aleksandrs Novickis.

Deputāts Jānis Rumba no sēdē klātesošajiem projekta izstrādātājiem, SIA «REM PRO» pārstāvjiem, prasīja publisku apņemšanos, ka šoreiz viss tiks padarīts laikā un atbilstīgi nosacījumiem.

Projektētāji piekrita pašvaldības izveidotās darba grupas priekšlikumiem pārstrādāt sākotnējo projektu, lai samazinātu objekta kopējās izmaksas. Projektētājiem bija dots uzdevums izstrādāt tehnisko projektu, ņemot vērā to, ka būvdarbiem paredzētais finansējums nedrīkst pārsniegt divus miljonus latu (bez PVN).

Šovasar iesniegtā daudzfunkcionālā sporta un atpūtas centra, ko dēvē arī par Bauskas peldbaseinu, projekta un tā īstenošanas izmaksas bija krietni virs pašvaldības noteiktā maksimālā finansējuma.

Bauskas novada būvvaldes vadītāja Dace Putna domes sēdē aicināja deputātus turpināt sadarbību ar SIA «REM PRO». Projektētājiem jāievēro jaunās prasības, būvprojektēšana pilnībā jāpabeidz līdz nākamā gada 31. martam.

Kādā no «Bauskas Dzīves» drukātajiem numuriem varēs iepazīties ar baseina projekta jauno versiju.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Agr

Strīķeriem jau pašiem problēmas ar naudām.http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/viesturu-pagasta-zemnieku-saimnieciba-versas-policija-pret-swedbank-un-apsardzes-firmu-tm-security-98468

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 10:57

auuuu

Savediet ceļus kārtībā,tirliņi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 09:46

Gaidu

Cerēju, ka jau šajā ziemā varēšu peldēt Bauskā, nevis braukāt uz Pasvali vai Jelgavu. Atkal nekā!!!.

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 15:12

ceru

lai tev labāka peldēšana, tie, kuri netiek uz Jelgavas vai Rīgas publiskajām pirtīm, ka tie te, baseinā vismaz apskalosies, lai rindā stāvot nesmakotu...

pirms 6 gadiem, 2013.11.03 13:35

rumba,

ko nozīmē "publiska apņemšanās"? To pašu,ko ''politiskā atbildība''?!

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 16:21

joņs

uzbūvēt jau var , bet par kādiem grašiem uzturēs?

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 17:27

///

Izskatās pēc ļoti lēta projekta... vismaz ja prezentācija ir tik neprofesionāla..

pirms 6 gadiem, 2013.11.02 17:56

www.SimGold.com

Zelta un sudraba mobilo telefonu numuri www.SimGold.com
Iespējama piegāde pa pastu visā Latvijā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.07 15:49

Vietējās ziņas