Bauskā turpinās iztiesāt lietu pret policistu par piepelnīšanos ar šoferu kukuļiem 6

Zemgales rajona tiesa Bauskā šodien no plkst.10 ar liecinieku pratināšanu turpinās skatīt krimināllietu pret policistu par piepelnīšanos ar šoferu dotajiem kukuļiem ārpus dienesta laika, portālu  informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Informācija tiesu kalendārā liecina, ka apsūdzētie lietā ir Rolands Jaunzems un Linda Hamara. Lietu iztiesā tiesnese Marina Ribina.

Kā ziņots, prokuratūra nodevusi Bauskas rajona tiesai (tagad Zemgales rajona tiesa Bauskā) krimināllietu, kurā bijusī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona apsūdzēta par piepelnīšanos ar šoferu dotajiem kukuļiem ārpus dienesta laika.

Lietā apsūdzēta bijusī Zemgales reģiona pārvaldes amatpersona par kukuļņemšanu un stratēģiskas nozīmes preču aprites noteikumu pārkāpšanu, aģentūrai LETA teica Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Šajā lietā apsūdzība arī uzrādīta civilpersonai.

Personām inkriminētas piecas kukuļņemšanas epizodes. Kopumā tiek inkriminēta 80 eiro pieņemšana.

Lietu pirms nodošanas prokuratūrā izmeklēja Iekšējās drošības birojs, kurš iepriekš ziņoja, ka 2014.gada augustā un septembrī policijas amatpersona ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika kopā ar civilpersonu veica kontroli ceļu satiksmes uzraudzībā un par administratīvā pārkāpuma protokola nenoformēšanu no autovadītājiem vairākkārt pieprasīja un pieņēma kukuli.

Veicot minētās prettiesiskās darbības, amatpersona bija ģērbusies Valsts policijas formastērpā un izmantoja dienesta automašīnu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

župa

Tāda lieta ir šausmīgi ilgi jātiesā, jāsaraksta papīru blāķi, jānoslogo tiesas un tiesneši, lai tie netiktu pie nozīmīgāku lietu iztiesāšanas. Beigās - naudas sods 100 eiro vai piespiedu darbs 6 stundas.

pirms gada, 2019.10.14 11:02

ĀDOLFS

Beidziet ākstīties un tautu,kam nav mājās interneta - maldināt kā mazus bērnus kam stāsta pasakas - tāpēc jau tik daudz miljonāru un nabagu!!!

pirms gada, 2019.10.14 15:21

Jaukā

Ko nabaga mentu tiesā. Vārna vārnai acī neknābs.

pirms gada, 2019.10.14 19:18

Vietējās ziņas