Bauskā turpinās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbi 2

Rit Bauskas ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvdarbi. SIA «Laterna» piektdien, 23. septembrī, pabeidza strādāt Krasta ielā. Tur vairāk nekā 600 metru garumā izbūvēta kanalizācija, atbilstīgi plānotajam izveidots ūdensvads.Pagaidām viss notiek pēc plāna, no pirmdienas, 26. septembra, izbūves apjomi pieaugs, stāsta uzņēmuma darbu vadītājs Savelijs Lutohins. Komersants organizējis darbu maiņās, brigāde nostrādā desmit dienu, četras atpūšas. Tajā laikā izbūvi veic otra brigāde. Tādējādi darba režīms ir nepārtraukts, ūdenssaimniecības sakārtošana turpinās arī sestdienās un svētdienās.  Būvuzraugs Jānis Rikters apstiprina, ka pašlaik darbi rit veiksmīgi pēc grafika. Viņaprāt, SIA «Laterna» darbinieki strādā kvalitatīvi. SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» valdes loceklis Gunārs Akmeņlauks stāsta, ka nākamnedēļ galvaspilsētā reģistrētais uzņēmums turpinās darbus Zemgaļu ielas daļā aiz stadiona un Lauku ielā, kā arī no Krasta ielas veidos atzaru uz Pilskalna ielu un turpinās virzīties pa to. Tādēļ minētajās ielās būs apgrūtināta vai daļēji slēgta satiksme, piemēram, Pilskalna ielā, sākot no tilta pār Mūsu līdz ugunsdzēsības dienestam jeb Skolas ielai. G. Akmeņlauks skaidro, ka Biržu ielā būvniecība pašlaik apstājusies divu iemeslu dēļ: uzņēmumam salūzis lielais ekskavators, pašlaik notiek tā remonts, un, tā kā pilsētas Veco kapu zonā aptuveni 700 metru garumā kanalizācijas vada dziļums zemē varētu sasniegt pat piecus metrus, nepieciešamas pastiprinātas caurules. Tās SIA «Evopipes», plastmasas cauruļu rūpnīca Jelgavā, sāks ražot oktobra otrajā pusē. G. Akmeņlaukam ir grūti pateikt, vai darbi Biržu ielā šoruden atjaunosies.  To lielā mērā noteiks laikapstākļi un tas, cik ātri tiks piegādātas caurules. «Protams, ar to tehniku, kas pašlaik ir būvdarbu veicēju rīcībā, ātru tempu noturēt nevar. Kad saremontēs lielo ekskavatoru, otra brigāde varētu turpināt darbu Biržu ielā,» komentē Bauskas ūdenssaimniecības vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vismaz tāds labums, ka ar savu bembi vari neplānot gonkas pa Pilskalna, Krasta, Lauka, Zemgaļu u.c. ielām. Pārējo redzams šaurā pierīte nav sapratusi.

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 09:59

haims

da kas mums par daļu, ko varbūt ūdens paliks lētāks, bet varbūt par remontiem uzgrūdīsiet mums maksāt ?
nevaru saprast kādēļ mums to vienmēr pasniedz kā baigo notikumu, tas pats ja maksimā liktu jaunus plauktus to arī avīze rakstītu ?!

pirms 9 gadiem, 2011.09.24 09:08

Vietējās ziņas