Bauskā uz gājēju pārejas notriec sievieti ar bērnu 12

Pagājušajā nedēļā Iecavas, Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novada iedzīvotāji neatliekamo medicīnisko palīdzību saņēmuši 103 reizes, 14 gadījumos ārstētas traumas.

«Sācies siltais laiks, un ļaudis arvien vairāk atpūšas pie ūdeņiem. Atgādinu ne uz mirkli nenovērsties, ne uz sekundi neatstāt bērnu vienu pie ūdenstilpnes. Arī pie piepūšamajiem baseiniem nevajadzētu atstāt viņus rotaļāties vienus, jo sākušies negadījumi ar diezgan bēdīgām sekām, piemēram, Rīgas reģionā upē slīcis bērns un slimnīcā nogādāts smagā stāvoklī,» uzsver Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Otrdien, 16. aprīlī, Bauskas novada Īslīces pagastā viengadīgs bērns spēlējies ar dzirdes aparātu, izņēmis no tā baterijas un norijis. Mazulis uz slimnīcu stacionēts apmierinošā stāvoklī.

Piektdien, 19. aprīlī, Bauskā uz gājēju pārejas Zaļajā ielā vieglā automašīna notrieca trīsgadīgu bērnu ar sievieti. Abi cietušie guvuši politraumas un aizvesti uz slimnīcu.

Tajā pašā dienā Bauskas novada Mežotnes pagastā divgadīgs bērns guvis abu augšstilbu termiskus apdegumus, aplejoties ar karstu tēju.
Sestdien, 20. aprīlī, Vecumnieku novada Kurmenes pagastā ceļu satiksmes negadījumā cieta 26 gadus vecs vīrietis. Viņš braucis ar motociklu, un pēkšņi uz ceļa izskrējusi stirna. Vīrietis nesavaldījis spēkratu, kritis un guvis smadzeņu satricinājumu, plēstu brūci galvā, krūšu kurvja un muguras sasitumus. 

Pievieno komentāru

Komentāri 12

pie garšvielu veikala

Kad mašīnas apstājās tad eju pāri,savādāk bīstami.Drāžās tā ,ka bez papēžiem gājējs var palikt.

pirms gada, 2019.04.23 16:25

nu re

Ja būtu gājusi sieviete ar trīsgadīgu bērnu , tad tā nebūtu noticis, bet šeit gāja trīsgadīgs bērns ar sievieti- tātad parādi komandēja viņš.Redzu, kā tas notiek-mums ir tiesības un mēs ejam, pat nepaskātās uz tā šofera pusi un slāj.

pirms gada, 2019.04.23 17:43

Es

Soreiz pie gajeju parejas bij apstajusas masinas, bet viens gudrinieks izdomaja apdzit un rezultata cieta bernins ar mammu

pirms gada, 2019.04.23 17:51

esmu jauka

Uzreiz atvainojos, ja šis nav tāds gadījums! Tomēr padalīšos ar savām necilajām domām par mūžīgo stāstu par autovadītājiem un gājējiem. Esmu kā viens (a), tā otrs (a). Tad, lūk, kā gājējai ar pieklājīgu stāžu man tikai reizi mūžā kādu šoferi gribējās iekaustīt, jo tiku nolieta ar kārtīgu dubļu dušu. Visādi citādi, vienmēr esmu tikusi pāri ielai absolūti bez aizķeršanās (tfu, tfu) un nekādu citādu nepieklājības žestu no stūrētājiem arī neesmu saņēmusi. Kā šoferei ar arī gana pieklājīgu stāžu, man ne reizi vien ir bijusi vēlēšanās izkāpt no auto un …pateikt kādu biezāku vārdu kārtējam slēpotājam, kurš šķiet līdz ielas otrai malai dzīvību nedavilks, māmiņu kompānijai dažādos variantos - ar bērniem, vai bērniem + ratiem (es mīlu bērnus gan savus, gan svešus), kurām svarīgāko pļāpu punkts atrodas tieši uz sadalošās joslas, penšukiem, kuri kā komētas izlido burtiski no visuma… nemaz nerunāšu par tiem, kurus Dievs apdalījis, atņemot spēju grozīt galvu, dzirdēt un saredzēt… Mīļie, varbūt vienkārši būsim toleranti viens pret otru. Bet, ja ir grūtības ar saprašanu, vienmēr var palasīt CSD grāmatiņu ????

pirms gada, 2019.04.23 19:34

LVC, VP un Pasvaldibas atbildiba

Visu ko sis tris ierednu pilnas organizacijas spej izdarit noraditaja vieta - uzlikt laiku pa laikam radaru. Jau sen visiem bija javienojas par regulejamu gajeju pareju!! LVC to nelauj, VP kam maja turpat 50m talak pie vienas vietas, pasvaldibai jo vairak. Regulejama pareja, patstavigs radars, policijas klatbutnes imitacija utt.. kontik nevar tur izdarit ja velas. Bet tranzits nem virsroku.

pirms gada, 2019.04.23 22:32

Lola

100%piekritu "esmu jauka" teiktajam. Kā šoferiem un gājējim jābūt vērīgiem uz ceļa.

pirms gada, 2019.04.24 07:56

Lola

100%piekritu "esmu jauka" teiktajam. Kā šoferiem un gājējim jābūt vērīgiem uz ceļa.

pirms gada, 2019.04.24 07:57

Sss

Bauskā šoferi reti palaiž gājējus.Pat pie zaļà ir braukuši.Tas normāli.Katru dienu bērnu eju uz dārziņu.Redzēt var visādus brīnumus.Kamdēļ tās kameras domātas.Ja neredz kas notiek Bauskā!Cilvēki nežēlīgi.Gatavi nobraukt cilvēku.Bet nepalaidīs gājēju pārejā.

pirms gada, 2019.04.24 08:59

Arī gājējs

Nepiekrītu. Arī ikdienā staigāju kājām. Šoferi kļuvuši daudz disciplinētāki. Es gan arī nepieņemu par normu, ka tiklīdz pietuvojos gājēju pārejai, lecu tai virsū. Apstājos, pagaidu un paskatos vai šoferis samazina ātrumu, reizēm pat pagaidu, kad apstāsies līdz galam. Kam gan vajag lauztus kaulus. Tie, kas neapstājas, parasti ir ar ārvalstu numuriem, viņiem cita izpratne laikam un kārtība, bet par mūsu šoferiem, vismaz lielāko daļu, saku tikai pozitīvi. Smagie vispār vienmēr stājās. Tie daži atsaldētie diemžēl ir realitāte un ar viņiem nākas rēķināties, bet gadīties var dažādi, pašam par savu veselību jādomā pirmkārt.

pirms gada, 2019.04.29 10:19

Dagnis

Pec celu satiksmes noteikumiem.soverim ir jastajas jau tad kad gajes ir 5 metri no gajej parejas

pirms gada, 2019.04.24 09:07

P

Varbūt,ka tikko izgājis no mājas?

pirms gada, 2019.04.27 10:21

Vietējās ziņas