Bauskā uzsāks humora šova tūri 5

Baušķeniekiem piektdien, 27. maijā, būs lieliska iespēja pirmajiem iepazīt jauno izklaides šovu «Karaliskais anekdošu turnīrs». Producents Juris Millers atklāj, ka vasaras turneju iecerēts atklāt Bauskā. Pēc tam izklaides programma būs skatāma daudzās Latvijas pilsētās.Daudzi televīzijas skatītāji pārraidi ar šādu nosaukumu pirms kāda laika varēja skatīt telekanālā LNT. Bauskā redzamā šova režisors Intars Rešetins «Bauskas Dzīvei» stāsta, ka koncerts tikai daļēji atgādinās televīzijas raidījumu: «Esam paņēmuši no tā projekta labāko un taisām savu, vēl labāku, vēl jautrāku un trakāku šovu. Tās būs ne tikai divu komandu sacensības, bet izklaides programma ar iespēju publikai tajā iesaistīties.» Anekdošu šovā Bauskā piedalīsies Dailes teātra aktieri Aldis Siliņš, Dainis Grūbe, Intars Rešetins, Lauris Dzelzītis un Lauris Subatnieks. Šova mēģinājumu starplaikā «Bauskas Dzīvei» savus iespaidus par gaidāmo koncertu klāsta aktieris Aldis Siliņš: «Mēs cītīgi gatavojamies, lai baušķenieki piektdienas vakarā varētu lieliski atpūsties un pasmaidīt. Šajā laikā, kad apkārt tik daudz visādu draņķību, smiekli var izrādīties vislabākais līdzeklis pret tām. Joki būs par blondīnēm, par seksu, par policistiem, politiķiem un dīvainiem meža zvēriem. Laikam tikai par prezidentu neko neesam vēl sagatavojuši.» Aktieris atzīst, ka viens otrs viņā varbūt pazīs Donātu no daudzu iecienītā seriāla «UgunsGrēks». Kaut gan uz skatuves nāksies iejusties daudzos tēlos, arī situācijās, kuras piedāvās skatītāji. A. Siliņš nekautrējas apliecināt, ka milzīga anekdošu daudzuma pārzinātājs neesot, tāpēc jaunajam šovam cītīgi gatavojoties. Taču, kad stāstāmā un joku kādu brīdi pietrūks, kopā ar kolēģiem viņš gatavs uzdziedāt kaut ko no Dailes jaukāko un jautrāko dziesmu pūra. Koncertā būs viktorīnas un arī balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Inusis

Paldies par jauko vakaru - puiši bija asprātīgi.

pirms 9 gadiem, 2011.06.01 10:36

Bauskas Kultūras centrs

Atvainojamies par kļūdiņu afišā - Karaliskais anekdošu turnīrs gan saules, gan lietus gadījumā notiks Bauskas Kultūras centrā (iepriekš saukts par Bauskas Tautas namu).

Gaidīsim ciemos!

pirms 9 gadiem, 2011.05.25 16:03

Bauskas Kultūras centrs

Atvainojamies par kļūdiņu afišā - Karaliskais anekdošu turnīrs gan saules, gan lietus gadījumā notiks Bauskas Kultūras centrā (iepriekš saukts par Bauskas Tautas namu).

Gaidīsim ciemos!

pirms 9 gadiem, 2011.05.25 16:03

tur jau ir tas joks

Pasākums notiks tikai tad, ja stipri līs, jo tad gan ir pilnīgi skiadrs, ka notiks kultūras namā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.25 14:35

nezinītis

Nav skaidrs, kas afišā vēstīts- kur tad īsti notiks pasākums, ja nelīs?

pirms 9 gadiem, 2011.05.25 14:11

Vietējās ziņas