Bauskā valsts svētkos aicina piedalīties patriotiskā pastaigā «Kūkā 102 svecītes» 2

Lāčplēša dienu 11. novembrī un Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 18. novembrī šogad Bauskā atzīmēs klusāk, bez ikgadējās pasākumu programmas, portālu informēja Bauskas kultūras centra pārstāve Līga Stankeviča.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, šajā reizē 11. novembrī nenotiks Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kā arī nebūs piemiņas brīža pie pieminekļa «Par Latvijas brīvību kritušiem» Bauskas pilskalnā.

Reaģējot uz strauji pieaugušo «Covid-19» saslimušo gadījumu skaitu, Bauskas kultūras centrs ir radis risinājumu, kā nozīmīgos valsts svētkus svinēt drošā un atbilstīgā koncepcijā – svaigā gaisā, bez drūzmēšanās, vairojot patriotisko apziņu sev tuvu cilvēku lokā.

 «18. novembri aicinām atzīmēt, piedaloties patriotiskā pastaigā Bauskā «Kūkā 102 svecītes», izmantojot mūsdienu tehnoloģiskos risinājumus. Virtuālā kūka sastāv no jautājumiem un atbildēm par Latvijas tautas vēsturi, bagāto kultūras mantojumu, simbolu un unikālo tradīciju nozīmi, iekļauti arī jautājumi par Bausku un baušķeniekiem. Svētku viesus sagaidīs dažādi jautājumi un uzdevumi kontrolpunktos pilsētā, ar kuriem varēs iepazīties tikai 18. novembra rītā. Nesteidzīgas pastaigas ilgums mērāms trīs stundās, piedalīties akcijā ir iespējams teju visas 18. novembra diena garumā – no plkst. 10 līdz plkst. 20,» stāsta L. Stankeviča.
Viņa uzsvēra, ka dalība pastaigā ir bez maksas, bez laika un vecuma ierobežojuma. Netiks apbalvotas rezultatīvākās komandas, bet gan izlozes veidā piešķirtas sadarbības partneru dāvinātās piemiņas balvas. Izloze tiks veikta starp komandām, kas būs «nogaršojušas» visus virtuālās svētku kūkas gabaliņus.
Lai pieteiktu dalību akcijā, nepieciešams rakstīt uz e-pastu: kultura@bauska.lv, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru. Nepieciešama arīdzan viena viedierīce ar pieeju mobilajiem datiem un fotokameru, kā arī ar iespēju tajā lejupielādēt aplikāciju. Plašāka informācija par aplikācijas lejupielādi un pastaigas nosacījumiem tiks nosūtīta katram dalībniekam uz elektronisko pastkastīti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ertu

Kur Korona?
Vai tad ir arī kaut kas cits bsz koronas? :)

pirms 6 mēnešiem, 2020.11.06 04:32

Vietējās ziņas