Bauskā vēlas ieviest lielāku kārtību ielās un laukumos 18

Bauskas novada domes sabiedriskās kārtības nodaļa nolēmusi pastiprināti kontrolēt, kā transporta līdzekļu vadītāji ievēro apstāšanās un stāvēšanas nosacījumus. Sagatavots lēmums par kontroles uzticēšanu sabiedriskās kārtības nodaļas kārtības sargiem. Novada domes finanšu komitejas sēdē klāstot par šo ieceri, sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājs Dzintars Lenbergs uzsvēra, ka mērķis nav tikai sodīt šoferus, tādējādi papildinot novada kasi.  «Gribam audzināt braucējus, radināt viņus pie kārtības. Mums vairākkārt nācies uzklausīt iebildumus par to, ka laukumā pie «Eilas» nama, pie «Supernetto» veikala klientiem nav, kur novietot auto, jo braucamos te jau uz vairākām stundām atstājuši tie, kas ierodas no pagastiem Bauskā, lai ar autobusu dotos tālāk uz Rīgu. Šie vadītāji pārkāpj noteikumus, jo te ir zīme, kas nosaka stāvēšanas ilgumu. Vēlamies arī panākt, lai invalīdiem paredzētajās stāvvietās savas mašīnas nenovieto citi braucēji.» Valsts policijas Bauskas iecirkņa patruļpolicijas nodaļas vecākais inspektors Andris Arcimovičs «Bauskas Dzīvei» skaidro, ka policisti šad un tad apskata laukumos novietotās mašīnas. Bijušas reizes, kad policisti ik pēc stundas devušies pārbaudīt auto. Secināts, ka maz ir tādu spēkratu, kas laukumā atstāti uz ļoti ilgu laiku.Neviennozīmīgs ir iedzīvotāju vērtējums. Guntis no Ceraukstes uzskata, ka Bauskā problēmu ar auto novietošanu nav, taču noteikumi ir jāievēro. Īpaši tam uzmanību pievēršot policija Jelgavā, tādēļ salonā viņam ir speciālais laika rādītājs. Kāda baušķeniece, kritiski izsakoties par šo ieceri, runāja par pašvaldības nesakārtotajiem īpašumiem. Laukumam pie novada administrācijas ēkas uz papildu plāksnītes norādīts, ka darbdienās te drīkst novietot tikai tos automobiļus, kuriem ir administrācijas izdotas atļaujas. Taču tas netiekot īstenots.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

stukač

Labāk lai pastāsta kā visi ar novada mašīnām braukā savās vajadzībās,bet nodokli nemaksā ko paredz ministru kabineta noteikumi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.01 10:40

Aija

Laikam atkal sākam no cita gala visus darbus. Vepa kungs lūdzu pieslēdzties beidzot problēmu risināšanai. Kādas a/m Jūs vēlaties kontrolēt, sākat ar kārtības nodrošināšanu novadā. Jo Bauska vien nav viss novads!!!! Padomājiet par saviem vēlētājiem, jo nākošas vēlēšanas nav tālu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 11:35

UN tā kā es esmu nenovīdīgs, un mani pārņem zaļa skaudība uz tiem kam ir darba darīšanas Rīgā, tad vēlos lai panāk, priekš tiem kas atstāj mašīnu pie Superneto ievieš maksas stāvvietu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.29 08:53

Olegs

Atstaju masinu uz Rimi laukuma visu laiku pagaidam nav nekadas problemas ...

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 13:43

ui,lembi

Kauns jums un jusu kapračiem,kas sanem piki par neko! veips dzirdi------Tauta ir neapmierināta!

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 09:17

ui,lembi

Kauns jums un jusu kapračiem,kas sanem piki par neko! veips dzirdi------Tauta ir neapmierināta!

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 09:17

ui,lembi

Kauns jums un jusu kapračiem,kas sanem piki par neko! veips dzirdi------Tauta ir neapmierināta!

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 09:16

Kur būtu tā vieta Bauskā, kur var reāli atstāt savu automašīnu visu dienu, ja ir nepieciešamība?

pirms 9 gadiem, 2011.07.28 00:09

lenbim

Patrulējiet pa nakti pa pilsētu un ķerat dzērājus un kaušļus,māju apzīmētājus,naktszagļus,bet nelieniet ceļu policijas darbā,par ko viņi saņem algu,bet tu Lenberg saņem naudiņu,kas lielāka par Bauskas policijas priekšnieku,lai nodrošinātu kārtību,kas ari ir nakts mieru Bauskas novadā!!! Bet tev Dzintar viens padotais pa dienu piestrādā apbedīšanas birojā par kapraci,bet otrs palīgs piestrādā par ceļa policista palīgu,kas apkalpo ari citus novadus -Vecumniekus,Iecavu....iznāk,ka algu saņem par kārtības nodrošināšanu Bauskas novadā,bet savu tiešo pienākumu pildīšanas laikā pietrādā citos darbos!!! Veip,ieliki savu medību biedru par priekšnieku,tad ari seko,lai viņi pildītu savus tiešos pienākumus!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 22:44

Super NETTO kiente

Dullā Dauka arpirkstudibenslaucītāja -- kāpēc tu tā dari ?? Varbūt es gaidu, kad tu beidzot iznāksi no veikala, lai es varētu noparkot savu automašīnu, bet velti gaidīt ..- redz arpirkstudibenslaucītāja nevis iegājusi veikalā, bet aizbraukusi uz Rīgu..(aizņemot viietu stāvlaukumā, kuru tur nemaz nav tik daudz) redz -- arpirkstudibenslaucītājai ērtāk ir atstāt savu auto iespējami tuvu autoostai.. un viņai rūp tikai savas ērtības

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 20:58

Dauka

Arī es esmu viena no tām, kas savu mašīnu noparko Super Netto stāvlaukumā, kamēr ar autobusu braucu turp un atpakaļ uz Rīgu darba darīšanās. Nemeklējiet "utis" tur kur viņas nav. Ikdienā, kamēr "Rimi" ciet, turp braucu iepirkties dažādos laikos un nekad nav bijis tā, kad stāvlaukumā nav brīvu vietu, gribētos pat teikt, ka tas ir pustukšs. Par invalīdiem paredzētām vietām gan nemāku teikt, jo, kā godīga braucēja, tajās nestājos. Gribas piekrist tam komentētājam, kas teica, ka tiktiešām vieglāk jau stāvēt ar hronometru ir tur, neviss ieviest kārtību pie Easy bāra, jo tur jau mīkstčauļi var norauties pa degunu!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 20:38

jocis

Iesaku labāk kontrolējiet sabiedriskās kārtības ievērošanu ielās, īpaši vakaros pie tirdzniecības laukuma ,, RIMI,, tādu bardaku uz šī laukuma nekur neesu redzējis. Vai tiešām kārtībniekiem ir bailes veikt periodiskas apgaitas vakaros, ja jā, tad lai iet kopā ar Novada deputātiem, viņi arī ir tiesīgi veikt kontroli un nepieciešamības gadījumos sastādīt adm. pārkāpuma protokolu. Būs jāsafilmē un jānosūta uz kādu no TV pārraidēm, tad varbūt sāks kaut-ko darīt.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 18:44

Ziemas periodā, kad jāšķūrē ielas vajag kontrolēt tos auto īpašniekus, kuri ignorē to, ka auto jādzen uz stāvlaukumu. Salātu, Dārza iela nekad nav varēta pieklājīgi iztīrīt, jo mašīnās katru ziemu tur stāv ar sniega cepurēm.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 17:05

skabarga

Laikam karstums dara savu. Risiniet taču problēmu ar Easy bāru, lai vecpilsētā ir normāla kārtība, nevis sēdēs ar hronometru pie mašīnām.
Nu kā lai neapsmejas.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 16:35

up

lemberg piekdienas un sestdienas naktis labāk patrulējiet ielās,lai puscūči neposta pilsētu!Bet autovadītāji lai paliek cp ziņā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 16:10

up

lemberg piekdienas un sestdienas naktis labāk patrulējiet ielās,lai puscūči neposta pilsētu!Bet autovadītāji lai paliek cp ziņā!!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 16:09

Vietējās ziņas