Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā vēlas rīkot biznesa forumu 1

Ikgadējā izstādē - gadatirgū «Vidzemes uzņēmēju dienas 2013» - Valmierā piedalījās plaša baušķenieku delegācija, portālu informēja Bauskas novada domes preses sekretāre Lelde Podniece.Vidzemes reģiona uzņēmēji, amatnieki, mājražotāji, iestāžu, pašvaldību, profesionālo skolu pārstāvji, sadarbības partneri no Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas 16. reizi pulcējās Valmierā. Izstādes mērķis ir piesaistīt jaunus klientus, iegūt noderīgus kontaktus, tādējādi veicinot pārdošanas apjomus. No Bauskas novada Valmierā bija ieradušies uzņēmēji, mājražotāji, arī pašvaldības speciālisti. Uz Valmieru pieredzes apmaiņā devās arī Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta «Business Library» delegācija: Bauskas un Rundāles novada, Pasvales rajona (Lietuva) pašvaldības un projektā iesaistīto bibliotēku speciālisti, Pasvales biznesa asociācijas «Verslo žiedas» biedri. SIA «Kronis» direktors un Bauskas novada pašvaldības uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Svarenieks «Bauskas Dzīvei» atzina, ka pasākumā Valmierā līdz galam nebija pārdomāta programma Bauskas delegācijai: «Taču vērtīgas bija neformālās sarunas ar lietuviešu uzņēmējiem. Esam vienojušies, ka ceturtdien, 30. maijā, viņi ieradīsies pie mums. Uzņēmēju kluba «Bauska ‘97» kārtējā pasākumā uzklausīsim lietuviešu kolēģus, spriedīsim par sadarbības iespējām.» Bauskas novada attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste Egija Stapkēviča pauda vēlmi veicināt produktīvāku sadarbību starp kaimiņu pašvaldībām un uzņēmējiem Latvijas un Lietuvas pierobežā: «Projektā «Business Library» esam plānojuši organizēt pieredzes apmaiņas braucienus un kontaktbiržas latviešu un lietuviešu uzņēmējiem. Tajos mūsu uzņēmēji varētu prezentēt potenciālajiem sadarbības partneriem savu produkciju. Tā būtu lieliska iespēja potenciālo partneru individuālajām pārrunām.»  Ir doma šovasar Bauskā rīkot biznesa forumu. Tas varētu notikt novada svētku noslēguma pasākumā augusta sākumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

agepaceaphy

送料無料☆超激安 http://www.ramzymosa.com/shop/jp/celine.htmlキャンバスコンチネンタルグレー を欲しい アウトレット Boolvefek クロエ 店舗 シーバイクロエ バッグの財布は海外セレブも御用達の今注目の商品です。 Boolvefek http://www.ramzymosa.com/shop/jp/celine.html

pirms 7 gadiem, 2013.05.28 08:03

Vietējās ziņas