Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskā viesojas Rēzeknes pedagogi

Bauskas sākumskola turpina popularizēt moderno tehnoloģiju izmantošanu ikdienas mācību darbā. Ceturtdien, 24. aprīlī, ar pedagoģiskā darba novitātēm tiks iepazīstināti Latgales kolēģi.

Skolas direktora vietniece Inita Nagņibeda informē, ka Bauskā viesosies Rēzeknes novada skolu sākumskolu metodisko komisiju vadītāji. Viņiem būs organizētas praktiskās nodarbības Mazajā biznesa skolā. Viesi iepazīsies ar animāciju veidošanas metodēm, to izmantošanas iespējām mācību darbā. Baušķenieki dalīsies pieredzē par «Samsung skolā» iemācīto.

 Ar šīm, kā arī citām mācību darba novitātēm sākumskolas pedagogi trešdien, 23. aprīlī, iepazīstināja skolēnu vecākus Atvērto durvju dienā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas