Bauskas 2. vidusskolas stadionu plāno atvērt jūnijā 8

Noslēdzies Bauskas 2. vidusskolas stadiona rekonstrukcijas projekts, bet vēl aizvien nav piepildījies viens no solījumiem, ka stadionu varēs apmeklēt iedzīvotāji. Par šī solījuma īstenošanu jālemj Bauskas novada domes deputātiem.

Pagājušās nedēļas sestdienā, 11. maijā, stadionā veikti pēdējie līniju savilkšanas darbi, un beidzot varēs sākties fizkultūras stundas. Tomēr iedzīvotājiem stadions vēl atvērts nav, un Bauskas 2. vidusskolas direktore Vera Grigorjeva vērtē, ka ir izdomāts variants, kā to nodrošināt.

Sociālo, izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē trešdien, 15.maijā, tiekoties ar deputātiem, V. Grigorjeva uzsvēra, ka līgumā, kas slēgts par projekta īstenošanu, nav noteikta obligāta prasība, ka stadions ir jāatver iedzīvotājiem. Tomēr šāds solījums bija, un izglītības iestāde no saviem resursiem ir atradusi līdzekļus, lai līdz novembrim ieviestu jaunu amata vietu – sporta laukuma tehniskais darbinieks. Ja novada domes deputāti to apstiprinās, tad no 1. jūnija stadionu atvērs iedzīvotājiem. «Stadions pašlaik ir īsts mūsu pilsētas dārgums. Ja iedzīvotāji nemācēs šo dārgumu izmantot, tad vārti būs ciet!» uzsvēra V. Grigorjeva.

Bauskas novada domes deputāti nepiekrita, ka stadionu varētu aizvērt. «Pašvaldība ieguldīja miljonus, un tagad vārti būs ciet?!» sašutis bija Valdis Veips. V. Grigorjeva skaidroja, ka mērķis nav stadionu aizvērt, bet gan saglabāt iekārtas un konstrukcijas. Atbilde deputātus apmierināja, un komitejas sēdē lēma virzīt šo jautājumu tālāk. Bauskas novada domes sēde šomēnes paredzēta 30. maijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

mjāā

Tie izteikumi liecina vien to, ka negrib un NEGRIB laist bauskas iedzīvotājus šai stadionā! Būs tā, ka rāpsies pāri, tad varbūt sāks gribēt.

pirms gada, 2019.05.16 15:55

sc

... var jau arī saprast, KĀPĒC bail laist visus pēc kārtas iepriekš minēto iemeslu dēļ! Žēl gan, protams, ka visādu "mērgļu" dēļ, kam patīk pademolēt, arī es nevarētu izmantot stadionu, bet kur tad ir risinājums? Stadiona tehniskais darbinieks? Videokameras no visiem stūriem? :( Kādi vēl varianti?

pirms gada, 2019.05.17 04:43

Pašvaldības policijai

Vai tad tas nav pašvaldības plocijas darbs-uzraudzīt kārtību?

pirms gada, 2019.05.17 12:44

Policists

Jā, ir. Bet cik vajadzētu policistus Bauskā, lai nepārtraukti pieskatītu visus ievērības cienīgos objektus? Patrulēšana nevar novērst visus postījumus, jo tos var nodarīt īsā laika sprīdī un veiksmīgi aizbēgt.

pirms gada, 2019.05.17 13:06

Policistam

Pašvaldības policijai ir ļoti daudz viedeonovērošanassistēmas kameras Bauskā !!! Kāda problēma pie dotās sistēmas pieslēgt Bauskas 2 vidusskolas viedeonovērošanas kameras??? Un kāpēc tad ir vajadzīgs,iespējami Grigorjavas paziņai darbs-- lai līdz novembrim ieviestu jaunu amata vietu – sporta laukuma tehniskais darbinieks??? Vai Bauskas ģimnāzijai ir speciāls amats sporta laukuma tehniskais darbinieks?

pirms gada, 2019.05.21 15:14

ārlēcējs

Ja abas Bauskā dižojošās valsts/pašvaldības policijas pat ar kopējiem spēkiem nespēs nodrošināt stadiona iekārtu un konstrukciju saglabāšanu, tad 100 % atbalstu V.Grigorjevas "vārti ciet !"
Un tad,ja pat tikai VIENU objektu tā sauktie "kārtības sargi" nespēj apsargāt, novada "domātāju" sēdēs nāksies risināt jautājumu,kurus no tiem "triekt ratā". Vadošos un ,protams, arī kādu no domes!

pirms gada, 2019.05.17 13:04

Tauta

Tā tikai pie mums notiek! Skolā beidzās! Vai laukums nebija paredzēts skolēniem?

pirms gada, 2019.05.17 19:59

Vietējās ziņas