«Bauskas alus» meklē eksporta iespējas 2

SIA «Bauskas alus» pagājušās nedēļas nogalē piedalījās Eiropas dienās Briselē, informē uzņēmuma pārdošanas direktore Daiga Solzemniece. Eiropas valstu ražotāju tirdziņā Latvijas dalību organizēja mūsu valsts vēstniecība Briselē. Par saviem pakalpojumiem klātienē vēl tikai stāstīja SIA «Dzintara ceļš», ekskursiju organizētāja un divu restorānu īpašniece. Vēstniecība Briselē prezentēja vairāku Latvijas ražotāju darbību un produkciju. Mūspuses alus darītavas mērķis bija meklēt eksporta iespējas. Par «Bauskas alu» vairāk interesi izrādīja Briselē dzīvojošie tautieši. Beļģija ir alus un šokolādes valsts, teic D. Solzemniece. Minēto produktu nišā konkurence ir ļoti liela. Vietējie, protams, priekšroku dod nacionālajai produkcijai. Bauskas puses ražotne par saviem potenciālajiem klientiem redz Beļģijas iedzīvotājus, kuru izcelsme saistīta ar Baltiju un Krieviju.Eiropas dienās «Bauskas alus» pārstāvji piedalījās arī pieņemšanā Latvijas vēstniecībā Briselē.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

milošs

Kad šiem lauķiem piedāvāju 15 gadus atpakaļ tikt Eiropas tirgū caur Čehiju, tad vecais prātvēders kaut ko šļupstēja par sadarbības partneru rekvizītu nodošanu pa tiešo viņam.
Tā arī, acīmredzot, savā vecuma iedomībā nekur tālāk par savu miestu nav ticis.Būtu klausījis manis būtu sen jau miljonārs.Ai, žēl, ka viņam nav pelmeņu, man ir bez viņa, ha!

pirms 9 gadiem, 2011.10.01 18:08

Vietējās ziņas