Bauskas autoostā sākta vērienīga rekonstrukcija 3

Vairāk nekā 210 tūkstoš latu šovasar plānots ieguldīt Bauskas autoostas rekonstrukcijā. Tā informē SIA «Aips» valdes priekšsēdētājs Uldis Kolužs.Darbi Bauskas autoostā sākti šonedēļ. Tiek noņemts vecais asfalts, uzņēmuma «Vides serviss» strādnieki izbūvē jaunas apmales. Autobusu iebrauktuvēs būs bruģis. To ieklās arī uz pasažieru perona. Ceraukstiete Dzintra, kas regulāri apmeklē Bauskas autoostu, atzinīgi vērtē iesākto remontu. Viņa uzskata, ka šeit vēl daudz jādara, lai transporta gaidīšana, iekāpšana autobusos pasažieriem būtu ērtāka. Viņa iesaka uz perona uzstādīt jaunus, ērtākus soliņus, ierīkot īpašu vietu smēķētājiem, lai viņiem nevajadzētu drūzmēties pie ieejas durvīm. Cits autobusu gaidītājs ieteic uz perona pārredzamā vietā uzstādīt pulksteni. Bauskas autoostas pasažieru pārvadājumu daļas vadītājs Jānis Kļaviņš stāsta, ka vispirms saremontēs, ieklās bruģi divās platformās, tad noņems asfaltu un taisīs nākamās divas. Bruģēšanu paredzēts veikt mēneša laikā. Pēc remonta Bauskas autoostā atkal varēs izmantot visas astoņas iekāpšanas platformas. Dienā no Bauskas uz Rīgu ir 46 reisi, ap 50 reisu ir rajona maršrutos. 20 reisu veic citi pasažieru pārvadātāji. U. Kolužs skaidro, ka līdz rudenim iecerēts veikt arī citus rekonstrukcijas darbus. Ēkai būs jauns jumts, tiks krāsota fasāde, būs jauni rāmji un stikli. Paredzams, ka septembrī baušķenieki un pilsētas viesi autoostu skatīs jaunā veidolā. Diemžēl netiks veikta savulaik solītā laukuma, kas atrodas Slimnīcas ielas malā, rekonstrukcija. U. Kolužs to pamato ar joprojām neskaidro Slimnīcas ielas paplašināšanas projektu. Savulaik bija plānots, ka to varētu veikt, ja izbūvētu «Nestes» degvielas uzpildes staciju. Tā kā šīs ieceres realizācija atlikta, nav arī zināms, kā varētu īstenot Slimnīcas un Zaļās ielas krustojuma rekonstrukciju. Autoostā paredzamo darbu veikšanai uzņēmums ņēmis kredītu. «Diemžēl mūsu, pasažieru pārvadājumu, nozare ir teju vienīgā, kurā nav iespējams piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu. Tāpēc jāiztiek ar pašu līdzekļiem, protams, ņemot kredītu,» skaidro U. Kolužs. Vienlaikus uzņēmuma vadītājs apgalvo, ka līdzekļu ieguldīšana autoostas remontā neiespaidos biļešu cenu. Līdz šī gada beigām SIA «Aips» autobusos tā netiks paaugstināta.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tik tak

njā PUKLSTENI noteikti vajadzētu ārā.... PALDIES>....> prieks kad kaut ko dara lietas labā.... vēl jau vajadzētu tās vecās karona nr. nomainits, riga... jelgava uc.... un iespējams arī pie katra pielikt sarakstu, kā līdzīgi ir uzlikts pirms RIGAS perona!

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 15:56

APISTS

BEIDZOT URRRRRRRRRRRRĀ sen jau vajadzēja modernizēt BAUSKAS AUTOOSTU! paldies :)) pēc vērienīgā projekta biežāk izmantošu AIPS pakalpojumus!

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 15:51

Kika

Man interese attalums no Bauskas autoostas lidz Rigas autoostai? Jo no Bauskas autoostas lidz Bernu pasaulei Riga ir 64 km.

pirms 12 gadiem, 2008.03.12 13:51

Vietējās ziņas