Bauskas «Baltajā briedī» bērni satiekas ar Ziemassvētku vecīti 3

Svētku, 24.decembra, priekšpusdienā notikumu mājā «Baltais briedis» Bauskas Rātslaukumā vietējās ģimenes ar bērniem gaidīja Ziemassvētku vecīša «Ekspresis».

Bērni cits pēc cita sēdās Ziemassvētku vecītim klēpī un klusi sarunājās. Daudz kas no teiktā paliek noslēpums, tomēr var atklāt, ka vajadzēja stāstīt par saviem darbiem gada laikā, norunāt kādu dzejolīti. Tagad jau var arī «atmaskot» vecīti – viņa lomu uzņēmies baušķenieks Mārtiņš Blušs.

Pirmās pārliecināti un droši vecītim klēpī iekārtojās četrgadīgās Emīlija Putniņa un Aleksandra Krone. Abas meitenes svētku laiku pavada viesos pie jaukajām Bauskas vecmāmiņām, jo Emīlija dzīvo Rīgā, bet Aleksandra – Briselē. Kamēr Ziemassvētku vecītis iztaujāja meitenes par to, vai viņām mājās ir eglīte un piparkūkas, zālē veidojās liela gaidītāju rinda, daudzi vēlējās šo īpašo sarunu, ko iespējams piedzīvot reizi gadā un kādam varbūt pat reizi mūžā.

Bauskas kultūras centra darbinieki kopā ar vietējiem uzņēmējiem bija parūpējušies arī par dāvanām, ko ikviens varēja „izmakšķerēt” no „Laimes akas”. Visas lozes bija pilnas, nosacīti tukšajās varēja laimēt pa ābolam vai burkānam. „Uzņēmēji un iedzīvotāji ļoti atsaucīgi bija sagādājuši dāvanas loterijai – 150 veltes sarūpējuši, piemēram, dāvanu kartes, savukārt uzņēmums „Bauskas alus” atveda divas kastes ar tējas sēnes dzērienu „Dr. Kombucha”,” portālam bauskasdzive.lv atklāja Kultūras centra pasākumu producente Līga Stankeviča.

„Baltais briedis” tagad pāris dienas atpūtīsies, lai jau 27.decembrī skatītājus plkst. 20 aicinātu uz improvizācijas teātri «Prieka ministrija», kas sola aizrautīgi pavadīt vakaru un ne mazums pārsteigumu. Biļetes jāiegādājas «Biļešu paradīze» kasēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Uzvārds

Kā eju vai braucu garām, tā Baltais briedis atpūšas, nekad neviena cilvēka... Nu, lai jau atpūšas...

pirms gada, 2019.12.26 00:48

Briedis

Riebīgais Grinčs! Tev nepaveicās, svētki brīnišķīgi un turpinās mēģini nākamgad!

pirms gada, 2019.12.26 16:52

iedzīvotāja

Kādas muļkības jūs rakstiet Baltajā briedī pasākumi notiek katru dienu -jauki izdomāts paldies ,Lai veicas !Tikai dažiem kūtrajiem ,slinkiem baušķeniekiem nekas nav labi,kuri paši neko nedara !

pirms gada, 2019.12.26 07:45

Vietējās ziņas