Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas baseina būvē neliela aizķeršanās 53

Bauskas baseina būves sagatavošanas darbi nedaudz kavējas, portālu informēja Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Feldmanis. „Bauskas Dzīves" rīcībā bija nonākusi informācija par it kā likumpārkāpumiem baseina būvniecības sagatavošanas periodā. J. Feldmanis skaidroja, ka tā neesot, jo dažas personas esot nepilnīgi traktējušas Būvniecības likumu, pilnībā nav izprasts pašvaldības darba nolikums.  „Baseina būvniecības sagatavošanas posmā visas procedūras veiktas likumīgi, tostarp arī notikušās sabiedriskās apspriešanas," apliecināja amatpersona. Vienlaikus J. Feldmanis atzina, ka darbi tomēr kavējas apmēram par mēnesi. Vainīga ir arhitektu firma „RemPro", kas jau apmēram mēnesi kavē projekta nodošanu. Saņemts solījums, ka pirmie dokumenti no projektētājiem varētu tikt saņemti līdz 10. martam. Kamēr baseina būve Bauskā vēl nemaz nav sākusies, kaimiņos, Pasvalē, strauji palielinājies peldbaseina apmeklētāju skaits no Bauskas. „Bauskas Dzīves" rīcībā ir informācija, ka šeit pat nedaudz paaugstināta ieejas maksa.

Pievieno komentāru

Komentāri 53

Laimīgs deputātiņš

Vai cik labi mums deputātiem laiki tagad būs - paņemsim un uzcelsim baseinu, bet tā, lai arī mums, nabaga deputātiņiem, kāds žuksnītis atlec kabatiņās. Bet ziniet, pats labākais, jau tas, ka baseinam būvniecībai neņemsim ES finansējumu, tas vairs nav stilīgi, gan jau pašvaldībā kāda naudiņa atradīsies un iedzīvotāji noteikti atbalstīs, ka mēs to paņemam, jo viņiem tāpat tik daudz nevajag, jo kāda tad ir atbildība un pienākumi parastam iedzīvotājam, salīdzinot ar mums deputātiņiem. Baseins ir jāuzceļ, lai mēs deputātiņi, kas gandrīz atdevuši savu dvēseli un tik smagi strādājuši sava novada un iedzīvotāju labā, varētu beidzot atpūsties un nomazgāt šos rūgtā darba sviedros jaunajā baseinā. Un katrs sevi cienošs iedzīvotājs, jau sapratīs, ka viņa pienākums ir atbalstīt šo projektu, tādēļ noteikti būs pieejama arī ziedojumu kastīte. Un garantēju, ka iedzīvotāji to novērtēs un būs pateicīgi, par šo lielo darbu, ko būsim paveikuši, un tas nekas, ja pāris gadus naudiņas novadā būs mazāk un būs jātaupa, bet visi būsim taču laimīgi! :)

pirms 7 gadiem, 2013.03.13 15:47

deputats

uzcelsim basēnu bauskai tad tas bankrotes un es to parnemsu sev

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 22:16

to baseinu vispār nevajag, kura firma uzvarēja iepirkumu konkursā?
Nav tur kaut kas korumpēts?
Nafig vispār to baseinu.

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 21:07

maksātājam

Nu, ko visu domi kopā ar IP ATLAIST!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 19:48

saša

rumbiņ saskanieši rullē , pārmetis uz turieni

pirms 7 gadiem, 2013.03.09 19:45

deputāte

Mēs 10 deputāti, sēdējām, sēdējām, runājām, domājām un izsecinājām, ka Izglītības pārvalde par daudz runā pretī, tāpēc viņi jāsoda, bet kā? Atkal, domājām, domājām un izdomājām, ka jāizdomā, kādi viņiem varētu būt grēki,kas strādā, tas arī mēdz šad tad kļūdīties, bet to jau mums arī vajdzēja! Galu galā, kādām tiesībām, viņi iestājās pret baseina celtniecību, tā taču bija nekaunība! Nu redz tā ilgi domājot atkal izdomājām, ka Izglītības pārvalde vispār jālikvidē,un jāizveido izglītības nodaļa ar saviem cilvēkiem, tas nekas, ka nav mums nekādu oficiālu pierādījumu mūsu apsūdzībām, par pārvaldes neizdarībām, galvenais, ka mēs tā domājam un gribam. Nevar jau zināt kādi deputāti būs nākamajā sasaukumā, tāpēc jārīkojas ātri, jau šomēnes, jo var nepaspēt. Nevar par nepaklausību palikt nesodīti! Un, ja vēl kādam sagribas parunāt pretī mūsu vēlmēm un iegribām, ko tad??? Dzīvojam taču demokrātiskā valstī.

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 21:57

Bauska

Pasvales rajonā,kur iedzīvotāju skaits ir par 3000 vairāk kā Bauskas novadā,pietiek ar baseinu,kuram ir 3 peldceliņi un ir 140 centrimetru dziļš,ir džakuzī,4 pirtis un celts ar Eiropas līdzfinasējumu, bet Bauskas Vienotības pārstāvjiem vajaga 6 celiņus un 180 dziļumu,tātad divreiz lielāku,divreiz dārgāku un bez pirts kompleksa un celtu par mūsu nodokļu maksātāju naudu,bez Eiropas līdzfinasējuma. Veipa kungs,attopies,jo vēlēšanas tūlīt būs.

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 21:53

fāča

Rumba saved kārtībā savas skolas sporta laukumu , paskaties , kas tev deguna galā. Baseina cēlāji ...izsmiekls.

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 21:12

Krāns

Baseinu vajag būvēt vietā,kas ir redzama no A-7,lai apmeklē ne tikai vietējie un noteikti ar dažādām pirtīm,kā tas ir Pasvalē,tad vismaz ir cerība,ka tas novada budžetam neradīs tikai milzīgus zaudējumus.PADOMĀJIET DEPUTĀTI,kamēr nav par vēlu!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 20:31

Izglītības pārvaldi tomēr likvidēs??? Nevajag lielajām tantēm un onkuļiem pretī runāt!!! Iemeslu likvidēt atrast var vienmēr!

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 18:34

Mantkārīgais

Es arī gribu būt deputāts,es arī gribu naudu,es arī gribu ēst kaut ko garšīgu.........es gribu piedalīties.......Nu zēl kad es nevaru piedalīties!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 18:03

Es ceru, ka neviens no līdzšinējiem deputātiem netiks pārvēlēts. Vismaz pirms vēlēšanām būtu uz zemes nolaidušies, lai jau būtu tas baseins, bet tas jau būtu jālemj jaunajam sasaukumam, kapēc tāda nenormāla , pat ne steiga, bet vajadzība? Taču daudzi paliks aiz strīpas, kapēc un pa visām varītēm tagad un tūlīt, nevarēja jau pirms 4 , vai 3 , vai 2 gadiem ????

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 17:31

potenciālais vēlētājs

Vēl viens jautājums deputātiem, vai pie tik liela budžeta deficīta, kas šogad sastāda gandrīz 2 200 000 latu, jaunceļamā baseina kredīts jau ir ieskaitīts tajā deficītā? Vai fiskālā disciplīna pie nepilnu 14,5 milljonu lielā novada budžeta pieļauj tik lielu budžeta deficītu, kas jāsedz aizņemoties. Vai tik mēs procentuāli budžeta deficīta ziņānepārspējam Rīgu, kuru peļ par dažādām populistiskām darbībām un lielo budžeta deficītu? Vai mēs jau nepārsitam Ušakovu un Ameriku?

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 17:10

potenciālais vēlētājs

dīvaina liekas tā Bauskas novada administrācijas un deputātu rīcība. Pirmo kā baseina projektētāju izvēlējās arhitektu biroju Krauklis Grende, kuram nebija nekādas pieredzes šādu ēku projektēšanā. Tagad ir izvēlēts Daugavpilli reģistrēts mazpazīstams arhitektu birojs Rem Pro, par kura spējām un paveiktajiem projektiem vispār internetā nav informācijas. Nu kaut kā man nav skaidra līdz šim piekoptā arhitektu izvēle baseina celtniecībai. Jautājums arī, vai mums ir nepieciešams daudz dārgākais individuālais projekts?

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 16:10

Tā,lūk !

Ja izdosies veiksmīgs 20 % otkats ,pa augstiem svētkiem baseinā ielaidīšot arī ūdeni.Līdz ***s vaigiem.
Par vārdu ***** nešūmējaties - Endzelīns norādīja,ka pakaļa ir ratiem,dibens ir katlam,bet cilvēkam ir ***.

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 13:15

Ah, tad deputāti perinot sazvērestību pret tiem, kas atļāvās iebilst pret baseina būvniecību, nožēlojami! Kuru tad atlaidīs no darba un kādu tad sniegs pamatojumu, tas gan būs interesanti? Nu, ja par biedu citiem, jau vajag!

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 12:41

Tie kam iet grūti tagad arī pēc atbalsta sniegšanas ies grūti - cauru maisu piepildīt neizdosies.
Tā ka celiet vien baseinu, būs Bauskai viens + vairāk. Čīkstētāji lai peldas Mūsā vai Mēmelē.

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 10:57

Vietējās ziņas