Bauskas basketbolisti Jelgavā cieš sakāvi

Zaudējumu izbraukumā Jelgavā 3. decembrī piedzīvojusi «Bauskas BJSS» komanda, Latvijas basketbola otrās divīzijas pirmā posma spēlēs piekāpjoties basketbola klubam (BK) «Jelgava/LLU» ar rezultātu 90:123.

Pirmā ceturtdaļa iesākās līdzīgi, bet apmēram pēc nospēlētām piecām minūtēm Jelgavas komandas pieredzējušā saspēles vadītāja Kalvja Krūmiņa kļūda piespēlē ievadīja baušķenieku ātro uzbrukumu, kam sekoja vēl vairākas veiksmīgas epizodes viesu izpildījumā, un Bauskas spļētāji pārņēma vadību ar 16:13, ziņo portāls jelgavasvestnesis.lv.

Sekoja zibenīga BK «Jelgava/LLU» galvenā trenera Gata Justoviča reakcija, uzreiz nomainot visus spēlētājus un laukumā sūtot citu piecinieku.

Otrajā ceturtdaļā laukumā pirmo reizi jelgavnieku sastāvā devās Armands Ginters, kurš ienesa ļoti pozitīvu enerģiju un aktīvi iesaistījās gan uzbrukuma, gan aizsardzības epizodēs. Ceturtdaļas laikā viņš guva 14 punktus un palīdzēja savai komandai iekrāt komfortablāku pārsvaru un puslaiku pārtraukumā doties jau ar plus 19 (55:36).

Trešo ceturtdaļu mājinieki iesāka viegli un sākumā vairākus uzbrukumus izspēlēja līdz brīvam metienam. Tomēr vēlāk, piemērojoties viesu uzņemtajam tempam, sākās tālmetienu konkurss – komandas sāka spēlēt skrien un  met basketbolu un ļoti daudz metienu izpildīja no tālmetiena līnijas. Komandas kopā izpildīja 18 tālmetienus: jelgavnieki no 11 trāpīja astoņus, baušķenieki no septiņiem iemeta trīs. Līdz ar to šī arī bija rezultatīvākā ceturtdaļa, un komandas pārtraukumā devās ar jelgavnieku vadību 94:64.

Simtu uz tablo jelgavnieki panāca pēc nospēlētas pusotras minūtes ceturtajā ceturtdaļā. Tā kā pārsvars bija jau ievērojams, jelgavnieki sāka slinkot aizsardzībā un jau pēc trim nospēlētām minūtēm bija sakrājuši piezīmju normu. Lai gan līdz spēles beigām noteikumus jelgavnieki pārkāpa daudzas reizes, baušķenieku iespēja mest soda metienus spēles rezultātu būtiski neietekmēja.

«Pretinieki ir vājāki, tāpēc mēs šovakar baudījām spēli un treneris ļāva izspēlēties visiem,» pēc spēles portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja Armands Ginters, kurš pats otrdienas vakarā guva 20 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.


Spēles statistika

«Jelgava/LLU»–«Bauskas BJSS/SC Mēmele» 123:90 (23:18, 32;18, 39:28 un 29:26).

«Jelgava/LLU»: T.Bitītis 2, R.Eņģelis 21+5 atlēcošās bumbas, A.Justovičs 14, Ģ.Pommers 5+8 atlēcošās bumbas+5 rezultatīvas piespēles, K.Krūmiņš 3+5 rezultatīvas piespēles, A.Ginters 20+9 atlēcošās bumbas, E.Satovskis 9+6 atlēcošās bumbas, V.Miķelsons 4, J.Bērziņš 7, A.Seņkāns 26+11 atlēcošās bumbas, K.Neimanis 12+8 rezultatīvas piespēles.

«Bauskas BJSS/SC Mēmele»: A.Dreimanis 7, H.Meļķis 4, E.Arcimovičs 22, M.Veģis 12, N.Gaigalietis 22, F.Lisovskis 4, H.Štāls 7, M.Ābele 3, N.Dibets 9.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas