Bauskas basketbolisti triumfē Polijā 4

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U12 vecuma grupas basketbola komanda Polijas pilsētā Žjrardovā notikušajā starptautiskajā basketbola turnīrā «Stasinki 2019» izcīnījusi otro vietu.

Turnīrā, kas no 17. līdz 19. maija notika Polijā, piedalījās trīs Latvijas komandas un deviņas vienības no Polijas. Apakšgrupā baušķenieki guva uzvaras, bet cīņā par pirmo vietu piekāpās «Tukuma BJSS» vienībai. Tā liecina Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) informācija. Arī trešo vietu turnīrā izcīnīja vienība no Latvijas – «Rīgas BS».
 
Par Bauskas novada BJSS vienības labāko spēlētāju nominēja Maiklu Burmistrovu, bet vēl viens vienības pārstāvis – Dāvis Smiltnieks – iekļuva turnīra labāko spēlētāju simboliskajā piecniekā.
Komandas sastāvā spēlēja Adrians Augusts, Jānis Barans, Maikls Burmistrovs, Markuss Kardovičs, Roberts Naumčiks, Kristers Rudevičs, Ēvalds Savickis, Dāvis Smiltnieks, Jānis Šilbergs, Gustavs Škutāns, Adrians Šukelovičs un Ervīns Eisaks.

«Tas bija ļoti labi organizēts turnīrs, un visas trīs komandas no Latvijas bija labākas par pretiniekiem. Paldies puišiem par atdevi laukumā, jo no mazām uzvarām un lieliem sapņiem mēs tieksimies pēc augstākiem mērķiem,» pauž trenere Līga Rimševica.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Justs

Vai sporta centra direktore direktore Rimševica var sava darba laikā,kad viņai jāorganizē Bauskas novada sacensības par kuru organizēšanu viņa saņem algu un ir viņas pamatdarbs šajā laikā iespējami notika Bauskas novada florbola čempionāts,Īslīces pagasta vasaras sporta spēles,airēšanas čempionāts,dambrete, braukāt pa pasauli? Kas notiek? Ko gribam to daram?

pirms gada, 2019.05.23 14:40

Piedod..

bet tu esi pilnīgs ..alnis

pirms gada, 2019.05.23 15:16

Alnim

Kāpēc iepriekšējam direktoram Zinim Alksnim bija jāpamet trenera darbs,lai varētu strādāt par direktoru sp.centrā Mēmele? Kas ir mainījies? Vai tas,ka Rimševica ir JKP partijā? Laikam jau tie,kas iestājas JKP iespējami drīkst vienā dienakts laikā atrasties divos darbos?

pirms gada, 2019.05.24 13:45

Vel vienam

..ākstam vai arī tam pašam alnim-ko neej noskaidrot pie Rimševicas? drosmes trūkst? aiz muguras muldēt varonis, bet aci pret aci sūda brālis. sameklē vienreiz darbu un nebūs jāpiesārņo internets!

pirms gada, 2019.05.24 14:05

Vietējās ziņas