Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas bērnu un jauniešu centra kolektīvi var gatavoties jurģiem 2

Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) kolektīvi var domāt par darbu jaunās telpās. Pirmajā lasījumā novada domē atbalstīts lēmums par telpu ierādīšanu diviem BJC kolektīviem bijušās Kristīgās pamatskolas ēkā Rīgas ielā 8. Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas sēdē deputāti atbalstīja ierosinājumu turpināt apgūt pašreiz tukšās telpas bijušajā skolas ēkā. Pašlaik tur jau atvēlēti kabineti jaunsargiem, arī Zemessardzei, nākotnē uz nodarbībām šeit varētu pulcēties vokālās studijas «Miljons» un deju kopas «Mēmelīte» dalībnieki. Komitejas vadītājs Raitis Ābelnieks sacīja, ka tādējādi dziedātājiem un dejotājiem uzlabotos darba apstākļi. Vienlaikus viņš piebilda, ka nākamā gada pašvaldības budžetā noteikti jārod līdzekļi telpu remontam.Tieši tādu viedokli izteica arī «Mēmelītes» vadītāja Ligita Zeibote. Viņa «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka prieku par jaunajām mēģinājumu telpām varēs paust tikai tad, kad tās būs izremontētas. Arī vokālās studijas vadītāja Māra Filipoviča uzskata, jaunas un plašas telpas ir ļoti nepieciešamas. Pašlaik studijā darbojas ap 80 bērnu, mēģinājumu apstākļi viņiem ir ļoti nepiemēroti. «Tas būs lieliski, ja mums atvēlēs plašākas telpas, tikai bijušās skolas ēkā tām nepieciešams kapitāls remonts,» tā M. Filipoviča. Vienlaikus telpas Rīgas ielā 8 paredzēts atvēlēt arī Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas jaunatnes nodaļai. Lēmums par telpu nodošanu BJC, arī Sarkanajam Krustam jāskata vēl finanšu komitejas sēdē, galīgajā lasījumā deputāti par to lems domes sēdē novembra beigās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ty

Tad kad šajās telpās mēģinājumi notika Lērai tad bērniem pat apģērbties nebija īsti kur.
Pirms taisa remontu ir vērts par to padomāt, jo pirssmolas vecuma bērni praktiski ģērbjas koridoros viens otram uz kakla.

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 10:45

ha-ha

Mīlīši, vai Bauskā jau uzsnidzis tāāāds sniegs????????????

pirms 8 gadiem, 2011.11.11 09:56

Vietējās ziņas