Bauskas bērnu vecākus aicina izņemt Ziemassvētku paciņas 4

Līdz piektdienai, 11. janvārim, Bauskā Ziemassvētku paciņas bērniem būs iespēja saņemt tiem vecākiem, kas neieradās uz svinīgo pasākumu, portālu informēja novada pašvaldībā.

Bauskas kultūras centra pārstāve Ilze Lujāne lūdz vecākus, kuru atvases nepiedalījās 16. decembrī notikumu mājā «Baltais briedis» rīkotajā  Ziemassvētku pasākumā novada pirmsskolas vecuma bērniem, saņemt sagatavotās svētku paciņas.

Tās būs pieejamas līdz 11. janvārim Bauskas kultūras centra pirmajā stāvā. Līdzi jāņem bērna dzimšanas apliecība vai cits personu apliecinošs dokuments.

I. Lujāne stāsta, ka šogad saldumu paciņas saturs krasi atšķīries no pērnā gada. Paši kultūras centra darbinieki sprieduši, kādus našķus likt, uzklausīti arī vecāku ieteikumi. Sagatavotas aptuveni 1500 paciņas, vienas vērtība ir 2,60 eiro. I. Lujāne komentē sarūpētās veltes saturu – tajā ir tikai Latvijā ražoti produkti: ābolu čipsi ar atšķirīgu garšu – kanēli, kakao, dzērvenēm, ķirbju un sezama sēklām, bezglutēna ogu konfektes, suliņa «Lupatiņi», piena īriss ar kakao no «Skrīveru saldumiem», kā arī konfektes «Drako» no augļu un ogu sulu koncentrātiem bez mākslīgām piedevām, konservantiem un taukiem.

Pāri palikušo paciņu skaits neesot liels. I. Lujāne sola, ka nepaņemtās paciņas zudībā neies, to saturu izmantos, lai pacienātu māksliniekus un pasākumu dalībniekus.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

jaukais

un tiem berniem kuru pagastos eglites nebija.... kur tie var sanemt... vai tie ir atdaliti?

pirms gada, 2019.01.11 10:31

ups

nupat pamanīji, ka Ziemassvētki pienākuši, atdalītais tu mūsu?

pirms gada, 2019.01.11 20:42

Paciņa

Paldies! Šogad tiešām bija ļoti labas, bērniem piemērotas paciņas. Iztika bez karameļu saujām. Ļoti pārdomātas.

pirms gada, 2019.01.12 08:54

Vietējās ziņas