Bauskas bibliotēkā rīkos Plūdoņa dzimšanas dienu

Bauskas Centrālajā bibliotēkā pirmdien, 9. martā, no pulksten 11 līdz 17 noritēs dzejnieka Viļa Plūdoņa dzimšanas dienas norises, portālu informēja galvenā bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa.

«Visu dienu bibliotēkā katrā nodaļā valdīs pavasarīgas noskaņas,» atklāj L. Ozoliņa, «katrs apmeklētājs saņems pavasarīgu apsveikumu ar novada lepnuma – dzejnieka Plūdoņa – pavasarim veltītu dzejoļa fragmentu, varēs piedalīties mini konkursā un par pareizām atbildēm saņemt pavasarīgas balviņas.»

Abonementā varēs aplūkot prezentāciju «Plūdons un pavasaris», kā arī dzejniekam veltītu grāmatu izstādi. Biznesa bibliotēkā būs izvietota Bauskas Mākslas skolas audzēkņu Plūdoņa pavasara dzejai veltīta izstāde, literāta bērniem veltīto grāmatu ekspozīcija, aplūkojama prezentācija. Bibliotekāru priekšnesumā varēs noklausīties Plūdoņa pavasarim veltītos dzejoļus.

Interneta lasītavā apmeklētājus no datoriem sveicinās Plūdoņa ģīmetne, interesenti varēs piedalīties konkursā par dzejnieku, kura atbildes jāmeklē internetā. Šeit izstādē būs redzami periodikā un internetā pieejamie jaunākie materiāli par Plūdoni.

L. Ozoliņa uzsver – novadnieka dzimšanas dienas sarīkojumā ciemos aicināti lasītāji, skolu audzēkņi un pedagogi, ikviens interesents. Katrs varēs paust savu viedokli par sarīkojumu un izstādēs redzamo. «Izmēģinām jaunas darba metodes un ceram, ka tematiskā diena būs pievilcīga daudziem,» saka bibliogrāfe.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas