Bauskas bibliotekāri aicina uz vecpilsētas iepazīšanas spēles otro daļu

Bauskas Centrālā bibliotēka radījusi spēles «Viens vai kopā, ar kājām vai velo – esi patriots, iepazīsti Bauskas vecpilsētu 2!» otro daļu, kur aicina piedalīties baušķeniekus un pilsētas viesus.

Līdz 30. maijam Bauskas Centrālā bibliotēka (BCB) aicina doties iepazīt Bauskas vecpilsētu no Kalna līdz Salātu ielai un no Rīgas līdz Kalēju ielai un iepazīstināt Bauskas iedzīvotājus un viesus ar Bauskas vecpilsētu, pievēršot uzmanību interesantām detaļām, kas ikdienas steigā, iespējams, palikušas nepamanītas. «Uzdevums ir atrast 25 dažādus objektus, ja ir doti to fragmenti Bauskas vecpilsētā. Tās var būt ēku daļas, izkārtnes, sienu zīmējumi un citas detaļas,» vēstīts BCB aicinājumā.

Ja ir atrasti visi 25 objekti un nosūtīti uz numuru 26805164 platformā «WhatsApp», tad dalībnieks piedalās balvas izlozē. Ir arī īpašais uzdevums «Atraktīvākais foto» – jāizvēlas kāds no 25 objektiem, pie kura jānofotografējas atraktīvā veidā. Uzdevums tiks vērtēts atsevišķi, neņemot vērā pārējo iesūtīto fotogrāfiju skaitu.

Bauskas Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Santa Gudža sacīja, ka spēles otrajā daļā ir izveidota karte, kurā parādīta teritorija, kur meklēt visus punktus. «Lai uzdevums nebūtu pārāk vienkāršs, kartē punktu atrašanās vietas mēs nenorādījām. Viss, kas ir vajadzīgs, ir uzdevumu lapa ar karti, lai varētu dabā objektus atrast,» informē S. Gudža.

Uzdevumu lapu var atrast šeit – https://www.bauskasbiblioteka.lv/tl_files/images/BCB2021/Esi%20patriots%20%E2%80%93%20iepazisti%20Bausku%202.jpg

Karte ar nolikumu ir atrodama šeit – https://www.bauskasbiblioteka.lv/tl_files/images/teksta_doki/2021/Nolikumi/Iepazisti%20Bausku%202.pdf

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas