Bauskas biznesa inkubators aicina uz pasākumiem

Bauskas biznesa inkubatoram plānota ļoti aktīva augusta otrā puse – paredzētas nodarbības gan inkubatora telpās, gan arī organizē dalībniekus uz lielāko biznesa aktivitāšu pasākumu Latvijā – jaunrades festivālu «iNovuss», kas notiks Rīgā no 30. augusta līdz 1. septembrim.

Uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubatora rīkotajiem pasākumiem iepriekš jāpiesakās, jo vietu skaits uz pasākumiem ir ierobežots.

21. augusta vakarā inkubatora telpās notiks «Info stunda». «Tuvojas pieteikumu iesniegšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Bauskas biznesa inkubatorā,» uzsver biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja Madara Zemke. Tāpēc «Info stundā» paredzēts pastāstīt par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai.

«Labprāt atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam,» teic M. Zemke.

Nākamais pasākums sekos tūlīt nākamajā dienā – SIA «Asketic» pārstāvis Miķelis Baštiks vadīs publisko lekciju par «Zīmolvedību». M. Baštiks ir ieguvis apbalvojumus par dizaina izstrādi, izstrādājis zīmolus «Gardu muti», «Valmiermuižas alus», «Gors». «Tā ir lieliska iespēja saņemt atbildes  jautājumiem, kas radušies par zīmolvedību. Lekcija iekļaus arī praktiskās aktivitātes, lai iegūtu tieši sev vērtīgākās zināšanas,» skaidro inkubatora vadītāja Laila Glaudāne.

Reizē arī visus interesentus aicina pieteikties uz jaunrades festivālu «Inovuss», kuru organizē LIAA. Festivālā programmā, ar kuru var iepazīties mājaslapā inovuss.lv, ir paredzētas ļoti daudzas un dažādas tēmas – gan aktuālais pašu un starptautiskajā ekonomikā, nākotnes attīstības tendences, sevis pilnveidošanas iespējas, pieredzes stāsti, konkursi un vēl daudz dažādu tēmu, kuras var noderēt un palīdzēt biznesa vides pārstāvjiem – gan esošajiem, gan topošajiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas