Bauskas BJC dod iespēju jauniešiem interesanti pavadīt brīvlaiku

Pavasara brīvlaikā Bauskas bērnu un jauniešu centrs aicināja bērnus un jauniešus uz Amatu dienām. Jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs, darbnīcās, kas deva iespēju skolēniem interesanti pavadīt savu brīvo laiku un atpūsties no ikdienas skolas darbiem.

Nodarbības sākās 12. martā ar stikla meistardarbnīcu. Bauskas bērnu un jauniešu centra metodiķe Veronika Puķe stāsta: «Uz Amatu dienām skolēnus aicinājām darboties pulciņos, kā arī piedalīties dažādās darbnīcās ar pieredzējušiem māksliniekiem un meistariem. Aktivitātēs parādīja un pastāstīja ko tādu, kas parasti nav mūsu Bērnu un jauniešu centra piedāvājumā.»

Trešdien, 13. martā, notika automodelisma nodarbības, kur jaunie censoņi varēja sagatavot modelēto automašīnu braukšanai pa trasi. Jaunieši Andrejs Līdaka un Toms Dzelzkalējs nodarbības apmeklē vismaz trīs gadus. «Mums patīk braukt pa trasi ar pašu veidotu mašīnu. Ja sacensībās notiek kāda tehniska kļūda, tad nodarbībās mēģinām šo kļūdu izlabot. Vienmēr sevi ir jāattīsta,» saka jaunieši.
Ģitāras meistarklasē viens no skolotājiem bija uzņēmuma «Erica Synths» dibinātājs Ģirts Ozoliņš. Viņš stāstīja par modulārajiem sintezatoriem, kas ir elektroniskās mūzikas instrumenti un kurus iespējams sakomponēt no atsevišķiem moduļiem. Ģ. Ozoliņš uzskata, ka ir vērts darboties ar mūziku.

«Ja kāds saka, Latvija nav nekāda iespēju zeme, tad viņš maldās. Latvijā ir labākā infrastruktūra elektronikas ražošanai,» stāsta G. Ozoliņš. Uz ģitārspēles meistarklasi bija ieradusies ģitāras entuziaste Kristīne Andreika-Gaile. «Pati nāku uz Bauskas BJC pulciņiem, spēlēju ģitāru. Šajās brīvdienās es gribēju iegūt vairāk informāciju par ģitāru, tās spēlēšanu.»

Amatu dienas noslēgsies svētdien, 17. martā, ar velosezonas atklāšanas braucienu uz Bārbeli. Bauskas BJC vadība jauniešus aicina darboties Bauskas bērnu un jauniešu centra organizētajos pasākumos un pulciņos. Bauskas bērnu un jauniešu centra ēkā Kalna ielā līdz 5. aprīlim var aplūkot Latvijas Dabas muzeja izstādi «Daba krāso».


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas