Bauskas BJC Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Ziemas Pasaka» 4

Piektdienas, 4. decembra, vakarā Bauskas Bērnu un jauniešu centra (BJC) audzēkņi aicināja baušķeniekus uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu «Ziemas Pasaka». Ar spilgtu Aktīvā tūrisma pulciņa dalībnieku virves kāpšanas šovu tika atklāta koncertprogramma, kuru vadīja Pasākumu studijas audzēkņi. Par skatuves noformējumu bija parūpējušies Tehniskās jaunrades un Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņi, aicinot skatītājus sajust Ziemassvētku noskaņu un sameklēt katram savu Ziemassvētku brīnumu.

Bauskas Bērnu un jauniešu centrā audzēkņi brīvprātīgi un ar prieku darbojas vairāk kā trīsdesmit interešu izglītības programmās, apvienojot tajās gan Bauskas, gan kaimiņu novadu bērnus un jauniešus. Taujāta par pasākumu Bauskas BJC direktore Benita Svareniece atbild, ka: «Ziemassvētki ir ne tikai mūsu mīļākie svētki, bet arī atskaites punkts par paveikto pirmā pusgada laikā. Veidojot svētku programmu, audzēkņi iepazīstināja kā vecākus tā arī citus skatītājus ar to darbu, ko paveikuši savā brīvajā laikā.» Koncertā uzstājās deju kopas «Mēmelīte», Vokālās studijas, Ģitārspēles un Velo pulciņa audzēkņi, Mūsdienu deju grupas meitenes.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Emily

Biju. Kādu brīdi izturēju. Vispār neredzu nekādu jēgu organizēt šādus "pārādīsimvi***smumsir" koncertus. Tieši tāpat jūtos Bauskas KC sezonas atklāšanas koncertos, kad tiek atrādīts viss no hopārallā līdz klasikai. Visu cieņu kolektīviem, bet katram no tiem ir savs spēles lauciņš, sava mērķauditorija, un koncertu emocionalitāte, ko viņi ar savu priekšnesumu cer panākt. Tādēļ ir tomēr jāpārdomā, vai mēs nepazemojam pašus bērnus, liekot viņiem uzstāties ne savā mērķauditorijā.

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 16:40

Petuhs

Ja katrs uzstāsies atsevišķi tad nesavāksies pat pus zāle ar skatītājiem!

pirms 5 gadiem, 2015.12.07 19:22

To emily

Tas gan - diez kā uz citu fona jutās bērni no kaimiņu novadiem.

pirms 5 gadiem, 2015.12.14 09:45

Nu nu

Kur tad atsevišķi. Būsim godīgi nu tu nāktu skatīties kā dzied bērniņi no laukiem? Bet te arī viņiem ir skatītāji.

pirms 5 gadiem, 2015.12.14 11:13

Vietējās ziņas