«Bauskas BJSS» plūc uzvaras laurus 1

Ceturtdien, 12. martā, Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas čempionāta otrajā posmā trešo panākumu sestajā spēlē guva Bauskas basketbolisti. Savās mājās viņi bija pārāki pār komandu «Dārznieks/Cēsu sporta skola» ar rezultātu 79:73.
 
Cēsnieki regulārajā čempionātā finišēja A grupas galvgalī, bet «Bauskas BJSS» komanda B grupā ierindojās ceturtajā vietā. Otrā posma pirmajā tikšanās reizē baušķenieki viesos piedzīvoja smagu zaudējumu ar 74:94, taču mājās prata uzveikt viesus.

Laukumā pēc traumas atgriezies Sandis Balodis, bet no Latvijas Basketbola otrās līgas (LBL2) vienības «RNS-D Līvāni» mūsējiem talkā nācis baušķenieks Māris Skrējāns. Pēdējo reizi Bauskas komandas kreklu Māris vilka 2012./2013. gada sezonā LBL2 čempionātā, startējot vienībā «Kvēle/SC Mēmele». Pēc tam spēlējis LBL2 komandā «Mārupe» un minētajā Līvānu vienībā. Viņš darbojas aizsarga pozīcijā.

Mača sākumā izrāvienu ar 7:0 veica mājinieki – sešus punktus guva Toms Vilks. Ceturtdaļas turpinājumā baušķenieki panāca 17:10 sava labā, bet pēc pirmajām desmit minūtēm rezultāts bija 32:27. Otrajā ceturtdaļā komandas spēlēja mazrezultatīvi – 12:8, bet pārsvars pēc puslaika joprojām bija mājiniekiem 44:35.

Draudu zvani Bauskas komandai cīņā par uzvaru sāka skanēt trešajā ceturtdaļā, kurā viesi bija pārāki ar 20:11, panākot izlīdzinājumu – 55:55. Pēdējās desmit minūtēs laukumā valdīja spraiga un interesanta cīņa. Baušķenieki ātri ieguva sešu punktu pārsvaru, kas saglabājās līdz ceturtdaļas vidum, kad rezultāts bija tikai +2 mājiniekiem. Izšķirīgajos brīžos pārliecinoši darbojās baušķenieks Arnis Simsons. Viņš bija precīzs no distances un soda metienu līnijas, gūstot komandas pēdējos astoņus punktus un nodrošinot Bauskas komandai uzvaru ar 79:73.

Rezultatīvākais «Bauskas BJSS» sastāvā bija Arnis Simsons, kuram 33 punkti. Arnis spēles laikā izdarīja ļoti daudz trīspunktu metienu (17), precīzi bija astoņi. Mikum Karlovam 13 punkti un izcīnītas 12 bumbas zem groziem. Pieticīgs spēlē bija Ivars Zemītis, kuram šoreiz tikai 9 punkti. Renāram Rupkum un Sandim Balodim katram pa 7 punktiem, Tomam Vilkam seši punkti, Mārim Skrējānam – četri. 

«Bauskas BJSS» komandas galvenā trenere Līga Rimševica pēc spēles neslēpa gandarījumu: «Uzvarējām komandu, pret kuru viesos bija -20 punktu. Visi bija ļoti labi, īpaši aizsardzībā. Tagad mums ir septiņi spēlētāji, kas var spēlēt līdzvērtīgi, cits citu nomainot. Māris aizvadīja labu maču, viņš ir melnā darba darītājs – aizsargs. Ivars, redzot, ka komandai iet labi, ar punktu gūšanu neaizrāvās, un ļoti labi spēlēja. Arnis mačā bija visrezultatīvākais. Viņš guva svarīgus punktus, juta spēli. Regulārajā čempionātā meklējām spēlētāju sadarbību. Šķiet, ka komandā valda sapratne. Tas  attiecināms arī uz zaudējumiem, kuros sadarbība ir laba, bet trūkst realizācijas. Spēlētāji ir saspēlējušies, jāturpina strādāt.»

Pašlaik baušķeniekiem ir sestā pozīcija turnīrā. Septītā no desmit paredzētajām čempionāta otrā posma spēlēm Bauskas komandai 19. martā būs viesos pret «Dartiju» .

Pievieno komentāru

Komentāri 1

johoho

Tā tikai turēt - malači! Prieks skatīties tādas spēles.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 20:51

Vietējās ziņas