Bauskas Domē diskutēs par sabiedrības drošību 8

Bauskas Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile rīt, 25. septembrī, aicina uz sarunu vairāku valsts iestāžu, arī pašvaldību pārstāvjus. Diskusija paredzēta par sabiedrības drošību.Domes preses sekretāre Andra Matuļenko informē, ka tiks runāts par dažādu dienestu sadarbības iespējām turpmāk un situāciju pašlaik. Diskusija rosināta pēc pēdējiem traģiskajiem notikumiem Ceraukstes pagastā. Uz sarunu Bauskas Domē aicināti Valsts policijas, Valsts probācijas dienesta, Bāriņtiesas, tuvējo pašvaldību un sociālo dienestu pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Līgai

Jā, dodiet mums visu - darbu, labu atalgojumu un izglītību. Dodiet! :)) Paklau, varbūt beidzot vajadzētu saprast, ka nevienai valdībai nepieder brīnumnūjiņa, lai visus padarītu laimīgus. Varbūt tomēr pašiem būtu vairāk par sevi un saviem tuviniekiem jārūpējās?

pirms 12 gadiem, 2008.09.25 11:01

Līga

Drošība un visas citas sabiedrības lietas sākas ģimenē. Kamēr valsts un amatpersonas uzskatīs, ka par bērniem, veciem cilvēkiem nav jārūpējas, tikmēr būs vardarbība. Jāsāk ar atbalstu ģimenēm, visupirms - vecākiem darbs, pienācīgs atalgojums, bērniem izglītība, tai skaitā - bērnudārzs, tad būs mazāk alkoholisma problēmas, mazāk vardarbības. Diez vai pašvaldības ir noskaidrojušas, vai visi 7-8 gadīgie bērni mācās 1.klasē, netiek nodrošināts, lai bērni iegūst vismaz pamatskolas izglītību. Pēc tam paši brīnāmies, ka truli cilvēki, bez darba, izdara noziegumus un degradējas vēl vairāk. Starp citu, personas, pret kurām tiek vērsts noziegums, pašas kļūst vardarbīgas, nodara pāri pārējiem. Tas ir kā apburtais loks.
Lūdzu, nodrošiniet izglītību, darbu, iztiku ģimenei, tad arī būs mazāk noziegumu, lielāka drošība.

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 22:04

Un kā vēl pastaigājas....un dābūja ar riktīgi ciest, bet rezultātā ...vainīgos jau neatrada...pat necentās(Policija), bet teica: ko tik vēlu staigājiet???Tumšajā laikā vajag uzturēties mājās...tik nezinkāpēc citi...netikai staigājas, bet arī sit, lauž un demolē:)))

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 14:50

Trakā

Nevajag diskutēt, bet rīkoties!!! Cik tad var murrāt vienu un to pašu?!

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 13:19

Tāpatvien

Visas nelaimes parasti notiek alkohola reibumā. Pārāk viegli un lēti pieejams alkohols ir visu nelaimju iemesls. Par to jau rakstīja Garlībs Merķelis savā grāmatā "Latvieši", ka latvieši ir lieli dzērāji un kaušļi. Daudzu gadsimtu garumā nekas nav izmainījies. Kā bijām mežoņi un pļēguri, tā esam tādi palikuši. Jau dienas laikā pa Bausku klīst pļēguri, kas knapi turas uz kājām, bet vakaros apdzērušies jaunieši demolē visu, ko var sasist, saspert, izraut, saliekt u.t.t.. Ja vajag mietu ar ko iebelzt otram tādam pašam idiotam, tad ar kāju tiek dauzīts Rātslaukumā tikko novietotais sols. Daži dēļi jau salauzti. Ja policija neko nedarīs un šos debīliķus no sabiedrības neizolēs, tad drošību velti gaidīt.

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 10:58

oyaa

ha, neesmu gan tik naiva, bet tik un taa - visa shii "seku likvideeshana" atgaadina tikai par taadu formaalu riiciibu, kas buutiibaa tiek gaidiita, tachu neizskataas un maz ticams, ka tas buus kas vairaak kaa tuksha runaashana liidz naakamajai mazgadiigo izvaroshanai. liidziigi kaa Tukumaa, kad alusbaaraa liidz naavei tika piekauts kaads puika, kaa rezultaataa policija tika patramdiita valsts liimenii, bet reaalu seku tam nav un nebija. un nee - realaa situaacija nemainaas, to es arii nevienaa briidii netiku teikusi, vairaak gan priecaajos, ka saak "domaat" par droshiibu. kaut vai tikai formāli un ķeksīša dēļ

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 10:49

Q

Tu gan esi naivs, ja domā, ka tikai tagad ir noticis kas ārkārtējs, ka pēkšņi tagad ir līķi... Tie ir bijuši vienmēr, tikai cits jautājums, cik lielu ažiotāžu par to taisa masu mediji. Periodiski tiek pacelti dažādi jautājumi, bija laiks, kad likās, ka Latvijā nekas cits nenotiek kā vien bojāgājušie uz ceļiem, tad atkal šoferi alkohola reibumā, tad (bojā)gājēji, ugunsgrēki, zādzības ar slepkavībām, bērnu pazušana, dzimumnoziegumi u.t.t. Vai Tu domā, ka tagad ugunsdzēsējiem mazāk darba, ja par to mazāk runā presē, TV, vai arī bērni nepazūd u.c.? Ir jau viss kā agrāk, tā tagad, tikai jautājums vai no tā uzpūš tik lielu burbuli kā attiecīgajā periodā...

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 10:24

oyaarss

luuk, tas r burviigi - bija vajadziigi 3 likji, lai beidzot saaktu domaat par "sabiedriibas droshiibu".

interesanti, vai kaads no bauskas domes darbiniekiem ir pastaigaajies pa bausku 5.dienu/6.dienu vakaros peec tumsas iestaashanaas? tas ir iisteni ekstremaals pasaakums, jo sevishki, apmekleejot bauskas "zemo galu" jeb riigas ielas rajonu, kursh jau defaultaa ir iistens geto prototips, uz kuru eertaak ir pieveert acis un izlikties, ka taada nav. bet kopumaa ideja par shaadaam "diskusijaam" atbalstaama. galvenais, lai taas nepaliktu tikai runu liimenii un speetu materializeeties. lai veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.09.24 09:59

Vietējās ziņas