Bauskas Dome piešķir 30 latu pabalstu vecļaudīm 11

Pilsētas Domes sēdē 20. novembrī deputāti atbalstīja vairākus lēmumus par vienreizēja pabalsta, kā arī naudas līdzekļu piešķiršanu.No budžetā plānotajiem līdzekļiem kultūras pasākumiem Ziemassvētku organizēšanai piešķirti 100 latu politiski represēto klubam «Rēta», Bauskas invalīdu biedrībai un invalīdu un sporta rehabilitācijas biedrībai «Bauska».150 latu Ziemassvētku pasākumu rīkošanai atvēlēti Latvijas multiplās sklerozes asociācijas Bauskas nodaļai, kā arī Bauskas pilsētas pensionāru apvienībai. Domes sēdē šo lēmuma projektu bija sagatavojusi sociālā dienesta vadītāja Inta Baltgalve.200 latu saņems Bauskas bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām Ziemassvētku pasākuma rīkošanai centrā «Ābele». Tāpat 30 latu savam Ziemassvētku priekam saņems tie Bauskas vecļaudis, kuri sasnieguši 90 un vairāk gadu. Bauskā ir 31 šāds cilvēks. Pilsētas budžetā viņu pabalstiem atvēlēti 930 latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

putenis

Pirms mēneša dome piešķīra līdzīgu pabalstu politiski represētajām personām un citām sabiedriskām organizācijām, vēl senāk tika citiem. Kāpēc tikai tagad tāda brēka sacēlās?

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 19:26

Saba

Mēs visi būsim veci... un lai dievs mūs pasargā no šīs apziņas, kas jājūt vecam cilvēkam, kad viņam atmet grašus, jo "dāvātam zirgam jau zobos neskatās". Tāpat lai dieviņš mūs pasargā no tā, ka paliekam invalīdi- strādāt nespējīgi, jo arī tad mēs būsim pateicīgi par to, ka mūs vispār ir atcerējušies un iedalījuši kaut zālēm nedaudz naudas, lai vismaz kaut kas ietaupās no savas naudiņas. Un nevajag man te stāstīt, ka vecie ļaudis ir priecīgi par piešķirtās naudas summu,- viņi ir priecīgi par to, ka vismaz kaut ko iedod. Un ne jau aiz nenovīdības vai skopuma te tiek rakstītas nevisai patīkamas rindas domniekiem ( varu rakstīt vai nerakstīt- es nepiederu nevienai šo apmaksājamo kategorijai un man tāpat neko neviens nedos), bet aiz tās apziņas, cik netaisnīgi tiek sadalīta naudiņa,- cik ļoti tiek noniecināts vecs cilvēks. Vai tas darīts aiz aizsega, lai nomierinātu savu sirdsapziņu,sak- ne jau tikai sev vien piešķīrām prēmijas, bet iedevām arī veciem ļaudīm( pēc principa -mēs esam jaunāki- mums lielākas prēmijas, jūs vecāki- jums pietiks cik dod).

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 14:24

Džo

Būtu labāk priecājušies par katru naudiņu, kas tiek dāvāta, un par katru labo darbu, kas pilsētā paveikts. Paprasiet pašiem vecajiem ļaudīm - viņi tiešām ir priecīgi, jo zina seno teicienu - dāvātam zirgam zobos neskatās. Bet te visi aiz nenovīdības un psihiskām traumām tikai gāž savu žulti uz visu un visiem...

pirms 12 gadiem, 2008.11.23 13:27

Saba

Nezinu, kā citiem, bet man liekas šis pilsētas domes iedalītais pabalsts kā izsmiekls. Nu uz pensionāru rēķina dome noteikti varēja ietaupīt- vajadzēja pagaidīt kādu gadiņu, tad jau tie vecie tantuki un onkulīši būtu ķepiņas atstiepuši- varētu ietaupīt- nebūtu no budžeta jāizņem priekš katra tie 30 lati. Varbūt esmu pardaudz skarba,- piedodiet!, bet šī izmaksājamo naudu starpība starp pašiem domniekiem un veciem ļaudīm nu ļoti krīt acīs.Domnieku vietā es nevarētu tērēt savu prēmiju,- aiz kauna sajūtas... bet lai to sajustu, vajag šim kaunam būt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 21:09

Sanitai

Bet sākumā piešķīra šos pabalstus, jo pēc rakstos publicētajiem datumiem tā sanāk - 19.11. piešķīra pabalstus, bet 20.11. prēmijas, tikai Auzāna k-gam visai apzināti sanāca ačgārnā secībā tos uzrakstīt :) Patīk jau tiem žurnālistiem tracināt tautu un taisīt sensāciju, kur tās nemaz nav...

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 17:47

Sanita

Šo rakstu jau vajadzēja vispirms un tad par tām piemkasām,kauns.... Kā mazi bērni,kas izdarījuši palaidnības,tagad kaut kā taisnojās. Katram par darbu maksā algu,kā var izdarīt labi vai slikti... ja dara slikti,jāmeklē darbs citur.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 17:26

Andris K.

Kāpēc tik "zema latiņa"? Vajadzētu pacelt uz kādiem 100 gadiem,tad pilsētas vadībai paliktu naidiņa,ko izmaksāt sev
pieckārtīgās premijās.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 15:56

tu

Būtu viņi tik daudz "strādājuši" kā domes darbinieki, arī būtu iedalījuši vairāk.

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 15:25

Es

Fūu, nu vismaz kaut ko citiem atvēlējuši, tik smieklīgi maz....

pirms 12 gadiem, 2008.11.22 14:59

Vietējās ziņas