Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas domes kanceleju vadīs Līga Juberte 11

Bauskas novada domes kanceleju vadīs Līga Juberte. Par viņas saskaņošanu amatā 30. janvāra domes sēdē balsoja 16 deputāti.

Pirms balsojuma iebildumus par L. Jubertes kandidatūras izvērtēšanu pauda deputāts Aleksandrs Novickis. Tika uzskaitītas kļūdas, kuras, viņaprāt, pieļautas izvērtēšanas gaitā. Domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks, kā arī izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka deputāta iebildumus noliedza.

L. Juberte vadīs domes kanceleju, viņas pakļautībā būs lietvedes Alise Krisone un Līga Čakāne, sekretāre-lietvede Mārīte Dābola, lietvedības pārzine Līga Strazdiņa, klientu apkalpošanas speciāliste Ieva Skujeniece.

Kancelejas vadītāja uzraudzīs arī divu datortīklu speciālistu – Laura Kārkliņa un Raimonda Borkovska – darbu. Kancelejas vadītājas amatā L. Jubertei noteikta 1152 eiro (pirms nodokļu nomaksas) liela mēnešalga. 

L. Juberte absolvējusi Latvijas Lauksaimniecības universitāti, iegūstot bakalaura grādu ekonomikā. No 2005. līdz 2009. gadam strādājusi Bauskas pilsētas domē, kur bija kancelejas vadītājas vietniece. Izveidojoties Bauskas novadam, viņa strādājusi novada administrācijā par lietvedi, arī par personāla speciālisti.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 11

secinājums

Ja tā rūpīgāk izvērtētu jebkuras pašvaldības darbinieku ciltskokus, tad noteikti izrādītos, ka to zari ir pamatīgi savijušies kopā un visi domju darbiniekus vieno radniecības vai tuvas ģimeņu draudzības saites. Tas nozīmē, ka prata spējām un izglītībai kadru atlasē vienmēr būs tikai otršķirīga nozīme. Šādā gadījumā atteikums kādam šādas "kadru atlases" dalībniekam ir jāuzskata pat par pagodinājumu, jo tas liecina tikai par to, ka esiet pārāk gudrs un tāpēc neērts pie varas ar dažādām manipulācijām piesprukušajiem. Ja kas, neesmu baušķenieks, bet šādus secinājumus izdaru vadoties no jebkurā Latvijas pašvaldībā notiekošajām nelikumībām.

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 11:52

Saša, Tu?

Tu esi skumjš gadījums! Nav grūti, ja visur rādās sazvērnieciskas teorijas????

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 14:18

Es

Ja tā rūpīgāk paanalizē visus Bauskas dzīves interneta komentētājusm tad kļūst skaidrs, ka vismaz 89,9% tie ir skauģi ar pašvaku izglītību, vājām sociālām prasmēm, iepērkas tikai humpalās, bieži bez darba, vai ir slikti apmaksāts darbs, šie cilvēki izjūt naidu pret visiem, kam ir labak apmaksāts darbs, vai arī darbs, kas sagādā prieku, vēl šie komentētāji ir rūdīti dzīves neveiksminieki, kuri drudžaini rakņājas internetā, lai izgāztu pār citiem savu neveiksminieka žulti. Vai ir vērts vispār lasīt šos komentārus-tā nu ir katra paša izvēle. Tikai vajag atcerēties, ka arī ar citu ***em var viegli aplipt un smirdēt tikpat pamatīgi!

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 12:16

veiksminiece

es patiesi lepojos ar jums mana mīļā pilsētas dome!

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 13:15

Pēteris

Un nepārtraukti.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 12:43

labi

Beidzot (cerams)būs laipna darbiniece, nepaliec iedomīga un nemācies no priekšgājējiem

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 18:02

Aivars

Un kurš tad tas nelaipnais ir bijis interesanti gan. Tur visas meitenes ir foršas.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 13:03

Vietējās ziņas