Bauskas domnieki iepazīs akmensvates rūpnīcas 7

Bauskas Domes deputāti un darbinieki šodien, 25. februārī, ierodas Dānijā. Te paredzēta iepazīšanās ar siltumapgādes risinājumiem, plānots apskatīt akmensvates ražošanas rūpnīcu «Rockwoll». Savukārt rīt baušķenieki dosies uz Vāciju, kur Gladbekā aplūkos citu minētā uzņēmuma ražotni, informē Bauskas pašvaldības padomniece Eiropas Savienības finansējuma un investīciju piesaistei Ilze Tijone.Turpinās Bauskas industriālā un loģistikas parka attīstība, tāpēc Domes speciālisti pēc Dānijas vēstniecības uzaicinājuma dodas divu dienu darba vizītē: «25. februārī paredzēta tikšanās ar Dānijas lauksaimniecības departamenta un Dānijas enerģētikas departamenta speciālistiem, lai iepazītos ar risinājumiem enerģētikas jomā, tostarp siltumapgādē, biogāzes tehnoloģijas un tarifu veidošanas principiem. Lai apzinātu pieredzi vides risinājumu jautājumos, tiks apmeklētas vairākas rūpnīcas, paredzētas tikšanās un diskusijas ar vietējām pašvaldībām.»  Braucienā piedalās Bauskas pašvaldības speciālisti Jānis Mičulis, Inta Vanaga, Ilze Tijone un SIA «Bauskas siltums» valdes priekšsēdētājs Ilmārs Rūsis. Komandējumā devušies arī deputāti Ģirts Karpovičs, Uldis Kolužs un Uģis Zeltiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Ogrē arī taisās celt

Ogrē arī taisās celt stikla vates rūpnīcu Saint-Gobain Isover, kura var nopietni piesārņot vidi.
Ap 1400 Ogrēnieši pateicu Nē rūpnīcai, tikai 45 Ogrēnieši teica Jā, bet Ogres un Ikšķiles domes deputāti ir par rūpnīcas celšanu un ignorē iedzīvotāju viedokli.
Baukšķenieki, ja negribat to rūpnīcu, tad ir pēdējais laiks organizēties!
Ogrēniešu cīņa par rūpnīcas celšanas apturēšanu iet pilnā sparā. Ja ir interese, varat palasīt rakstus un komentārus:
http://www.ogrenet.lv/meklet/?q=isover

pirms 12 gadiem, 2008.03.10 15:18

ārorāts

Vai tad mums jau nepietiek ar vienu monstru- Lielzeltiņiem, kas ir nopietns drauds videi!

pirms 13 gadiem, 2008.02.27 14:25

ārprāts

Akmens vates rūpnīcas būvniecība Bauskā nav pieļaujama!!!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.02.27 14:23

Bauska

Kas Tu Pats esi baušķenieks vai kaut kāds zemūdens urķis. Ir svarīgi runāt un meklēt problēmu risinājumu nevis vienkārši tukšu gvelzt! Šobrīd ir patiešām redzams, kas kuram interesē - un ka viss ir nolemts - nav taisnība!

pirms 13 gadiem, 2008.02.26 22:43

pats

SUPER... PAŠI UZRAKSTA RAKSTU... PAŠI KOMENTUS...UN PAŠI ČĪKST, KA , KA DIEZ KĀPĒC NAU KOMENTU.... KĀPĒC?????

pirms 13 gadiem, 2008.02.26 20:09

es

Jauki!Atkal tikai parunāsimies..jo lēmums jau pieņemts. Tā mums vajag- katram tāda valdība kādu viņš pelnījis.

pirms 13 gadiem, 2008.02.26 11:24

Bauska

Neviena komentāra!!! Tas nu gan! Vai tiešām nevienam neinteresē, kas notiek Bauskā! Ja tiešam mēs atļausim celt rūonīcu varat iedomāties, kas notiks! Tas nav neliels benzīntanks! Tā ir akmens vates rūpnīca, kur pie milzīgām temperatūrām iegūst to materiālu, kuru esam pieraduši saukt par akmensvati! A ko domnieki! Es ceru, ka ar avīzes palīdzību mms izdosies uzzināt kaut ko vairāk! 98 gadā Horvātijā arī uzcēla rūpnīcu, tādu pašu, kādu plāno Bauskā. Uzcēla, bet vietējie noboikotēja un aizklapēja ciet. Varbūt mēs ar darām tāpat - ineresantāk! Vai rakstam iesniegumu domei, lai iedzīvotāji arī var aizbraukt apskatīties! Bet varbūt tiešām viss jau nolemts - tad jau atkal darbs KNAB!

pirms 13 gadiem, 2008.02.26 09:15

Vietējās ziņas