Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas domniekiem jālemj par baseina projektēšanas termiņa pagarināšanu 6

Bauskas novada domes sēdē šodien, 27. martā, deputāti izskatīs vairāk nekā 40 sagatavotos lēmumu projektus. Tā informē novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko.

Sēdē deputātiem jāapstiprina pilnvarotās personas zivju resursu aizsardzības nodrošināšanai. Respektējot Bauskas mednieku un makšķernieku biedrības ieteikumu, iecerēts pilnvarot Tāli Dreijeru un Edgaru Zvilnu veikt zivju resursu aizsardzību un uzraudzību Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Viņiem paredzēts uzticēt arī licencētās makšķerēšanas kontroli.

Lai izpildītu pilsētas tranzīta maģistrāles – Kalna un Zaļās ielas – remontu, nepieciešams izveidot iepirkumu komisiju. Līdz ar pašvaldības speciālistiem tajā paredzēts iekļaut arī valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» Bauskas nodaļas vadītāju Dzintaru Dzeni.

Deputātiem būs jāatbalsta iecere iegādāties divus elektromobiļus un vienu publiski pieejami uzlādes staciju. Sagatavoto projektu plānots iesniegt ES līdzfinansētā Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektu konkursā. Sagatavoti vairāki grozījumi dažādu iestāžu nolikumos. Arī par tiem deputātiem domes sēdē būs jābalso.

Sēdē būs jālemj par papildu finansējuma piešķiršanu novada administrācijai. Seši tūkstoši eiro nepieciešami pašvaldības elektroniskās dokumentu vadības sistēmas uzlabošanai un atjaunošanai. Papildu finansējumu plānots piešķirt Bauskas mākslas skolai materiālu iegādei Lieldienu dekoru izgatavošanai. Savukārt Bauskas bērnu un jauniešu centram papildu finansējums vajadzīgs velopulciņa un ģitārspēles pulciņa darbības nodrošināšanai.

Dažādu projektu realizācijai finansējumu pieprasījušas biedrības «Latvijas Multiplās sklerozes asociācija» Bauskas nodaļa un Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komiteja.

Sēdē paredzēts apstiprināt pašvaldības amatu sarakstu, kurus ieņemošās amatpersonas un darbinieki pakļauti reālam dzīvības vai veselības apdraudējumam un kuru veselība ir apdrošināma. Šajā sarakstā iekļauta sabiedriskās kārtības nodaļas, bāriņtiesas un virkne sociālā dienesta darbinieku.

Domes sēdē deputāti plāno līdz 30. maijam pagarināt Bauskas baseina būvprojekta izstrādes termiņu. Šādu lūgumu izteikusi SIA «REM PRO», jo radušies papildu projektēšanas darbi. Tie galvenokārt saistīti ar izmaiņām sporta būves apkures sistēmā. Sākotnējais būvprojekta nodošanas termiņš bija 31. marts.

Sēdes darba kārtībā iekļauti arī vairāki ar īpašuma tiesībām saistīti lēmumu projekti. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka domes sēdes ir atklātas, tās var apmeklēt ikviens interesents. 27. marta Bauskas novada domes sēde sāksies pulksten divos pēcpusdienā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

tttt

Aqua pesco er tyasdey. Puerteno suec. Alkalibre- ventosa.

pirms 6 gadiem, 2014.03.27 13:08

marina

ko es teicu vel 10 gadus nekadu baseinu neredzet tikai sola un solits maka nekrit

pirms 6 gadiem, 2014.03.27 14:35

BŪS

BBBūūūsss...

pirms 6 gadiem, 2014.03.27 14:58

Heija

Pilsētas ceļus salāpiet,smieklīgie!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2014.03.27 17:50

uh

Jāapdrošina no kā? tad jau skolās skolotāji jāapdrošina obligāti. Tie ir pakļauti nepārtrauktai skolēnu plūsmai un aktivitātēm, taču šie minētie sēž savos kabinetos.Šajā sarakstā iekļauta sabiedriskās kārtības nodaļas, bāriņtiesas un virkne sociālā dienesta darbinieku. Jāsmejas. Ar ko tikai ikdienā nav jāsastopas skolotājiem, kuri risina gan sociālos, gan sabiedriskās kārtības darbu. Sen nav bijuši skolā . Pie tam vēl atbild par skolēnu drošību.
Piešķirt finansējumu mākslas skolai,dekorējumam, ha un atkal , kas notiek skolā ? Skolēni kopā ar skolotājiem pa sanestajiem līdzekļiem veido dekorējumus,pa saviem līdzekļiem.

pirms 6 gadiem, 2014.03.27 22:34

Paldies, nevajag!

Lai nemocās, iztiksim! Vajag noorganizēt novada domes autobusa regulārus reizus uz baseinu Pasvalē. Būs lētāk, nekā celt pašiem. Ļausim lietuviešiem nopelnīt!

pirms 6 gadiem, 2014.04.02 11:27

Vietējās ziņas