Bauskas florbolisti turpina zaudēt 3

Bauskas novada florbolistiem arī novembris nav atnesis cerētās uzvaras. Aizvadītās nedēļas nogalē atkal piedzīvoti divi zaudējumi.
«Elvi» florbola līgā florbola klubs «Bauska» 16. novembrī viesojās Liepājā pie «Kurši/Ekovalis» vienības.

Pirmajā trešdaļā mājinieki guva divus vārtus un pēdējās trešdaļas sākumā atkal bija rezultatīvi. Pēc Māra Akmentiņa piespēles pirmos vārtus «Bauskai» guva Mārtiņš Mickevičs, bet viesi ātri panāca 4:1. Vēl vienu reizi rezultatīvs bija Everts Janušauskis, bet tas arī bija viss, ko baušķenieki iespēja. Metienu pa vārtiem attiecība bija 27:11 mājinieku labā. Tā liecina floorball.lv mājaslapas informācija.

Latvijas 1. florbola līgā «Bauska/SC «Mēmele»» 17. novembrī sporta namā «Mēmele» uzņēma «Talsu NSS/Zerorisk» vienību. Mēneša sākumā komanda piedzīvoja vēl vienu smagu zaudējumu mačā ar vienību «Latvijas Universitāte/FS «Masters» 5:17, bet šoreiz aizvadīja cienīgu maču. Viesi spēja izvirzīties vadībā otrajā trešdaļā, gūstot trīs bezatbildes vārtus, bet pēdējās trešdaļas sākumā baušķenieki izlīdzināja rezultātu 5:5. Turpinājumā talsinieki tomēr guva vēl divus vārtus, bet baušķenieki spēja atbildēt tikai ar vienu Matīsa Dulbes raidījumu – zaudējums ar 6:7. «Bauska/SC «Mēmele»» sastāvā pa diviem vārtiem guva Ronalds Bēmanis un Matīss Dulbe, vienreiz precīzi bija Kaspars Čakāns un Rainers Bodnieks, divas rezultatīvas piespēles Vitālijam Ivanovam.

Florbola klubs «Bauska» «Elvi» florbola līgā atrodas priekšpēdējā vietā, savukārt «Bauska/SC «Mēmele»» 1. līgas B grupā atrodas pēdējā vietā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Izeja

Jāpērk āfrikāņi , kā futbolā un basītī, jābūvē vēl 3 halles trenniņiem

pirms gada, 2019.11.19 17:13

Jurka

Jātaisa trešā komanda,jo trīs treneri,trīs komandas,tas ir tikai uz labo pusi un Birutai arī būs prieks. :))

pirms gada, 2019.11.19 22:32

Vietējās ziņas