Bauskas florbolistiem gan uzvara, gan zaudējums

Latvijas «Elvi» līgā vīriem nedēļas nogalē florbola klubam «Bauska» bija divas spēles – pārliecinoša uzvara pār «RTU/Rockets» un diemžēl tikpat pārliecinošs zaudējums pret vienu no pirmā trijnieka vienībām «Apelsīns/Oxdog Ulbroka».

Spēļu grafiks ir diezgan saspringts – jau šajā nedēļas nogalē, 17. aprīlī, Bauskā ieradīsies FBK «Valmiera», kas arī ir pirmā trijnieka vienība, un jau 18. aprīlī spēlēs «Rubene». Spēļu tiešsaistes, kā arī gūto vārtu apskats ir skatāms interneta vietnes youtube.com kontā «sportsbauska.lv». Bauskā notikušajam mačam ar FK «Kurši» ir vairāk nekā tūkstoš skatījumu.

Abas nedēļas nogales spēles notika Rīgā – pirmā bija 9. aprīlī ar «RTU/Rockets». Baušķenieki jau pirmajā trešdaļā ātri guva trīs vārtus, bet mājinieki tikpat ātri mūsējos atvēsināja, atbildot ar diviem vārtiem un samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Tomēr otrajā trešdaļā pienāca brīdis, kad rīdzinieku komanda «sabruka», – mazāk nekā piecās minūtēs baušķenieki guva sešus vārtus, un tas brīdis, kad atkal precīzi bija mājinieki, vairs neko nemainīja – rezultāts jau bija 9:3. Turpinājumā baušķenieki guva vēl divus vārtus otrajā trešdaļā un vienu reizi precīzi bija pēdējā trešdaļā – pārliecinoša uzvara ar 12:3.

Baušķeniekiem rezultativitātes punktus guva Aivis Barkovskis (2 vārti; 1 rezultatīva piespēle), Gustavs Pļevoks (2; 1), Everts Janušauskis (0; 3), Ņikita Maksurovs (2; 0), Jānis Akmentiņš (2; 0), Felikss Žieds (2; 0), Valdis Vāvers (0; 2), Rinalds Smilga (0; 2), Lotārs Melderis (1; 0) un Kristiāns Čakāns (0; 1). Par spēles labāko spēlētāju «Bauskas» vienībā atzina vārtsargu Gati Ivanānu.

Mačs Ulbrokā pie «Apelsīns/Oxdog Ulbroka» notika 11. aprīlī. Spēles sākumā pirmie rezultātu atklāja baušķenieki – pēc Gustava Pļevoka piespēles rezultatīvs bija Jānis Akmentiņš. Tomēr turnīra līderi jau pirmajā trešdaļā spēja nodrošināt sev labu pārsvaru, gūstot trīs vārtus.
Tieši tāpat kā pirms divām dienām baušķeniekiem veicās otrajā trešdaļā, tā te neveicās – mājinieki sameta astoņus vārtus, bet baušķenieki spēja atbildēt ar vienu precīzu metienu – pēc Jāņa Akmentiņa piespēles trāpīgs atkal bija Aivis Barkovskis. Pēdējā trešdaļā baušķenieki zaudēja vēl četrus vārtus un piekāpās ar rezultātu 2:15. Par mača labāko spēlētāju baušķenieku vidū atzina Jāni Akmentiņu.
Komandā «Apelsīns/Oxdog Ulbroka» spēlē Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Rolands Kovaļevskis, kurš mačā pret baušķeniekiem guva divus vārtus un vienu reizi rezultatīvi piespēlēja.

«Tās bija divas pavisam dažādas spēles. Pirmajā bija pretinieks, kas ir blakus tabulā, otrajā – čempionāta favorīti. Priekšā vēl ir daudz spēļu. Divas cīņas nedēļas nogalē ietekmēs spēļu kvalitāti. Abas spēles nevaram līdzvērtīgi aizvadīt – ja vienu spēli ar svaigākiem spēkiem izdodas labāk nospēlēt, tad otru – ne tik labi. Tādas būs visas atlikušās cīņas – galvenais, lai nebūtu traumu. Katrā spēlē jācīnās, jāatdod visi spēki. Jāuzsver, ka mums ir izdevies kļūt labākiem. Jaunie spēlētāji ir kļuvuši spēcīgāki, tas ir skaidrs,» stāsta komandas treneris Normunds Grunckis.

Turnīra tabulā «Bauska» ar septiņiem punktiem atrodas priekšpēdējā, 11. vietā. Astotajā vietā, kas garantē iekļūšanu izslēgšanas spēļu turnīrā, pašlaik ir FK «Kurši» vienība ar 16 punktiem.

Komandas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmais ir Aivis Barkovskis – 11 vārti un sešas rezultatīvas piespēles. Otrais ir Everts Janušauskis – 4 un 5, tad Nikita Maksurovs – 5 un 3, Kristiāns Čakāns – 3 un 3, kā arī Gustavs Pļevoks – arī trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas