Bauskas futbola veterāniem sudrabs Daugavpilī 1

Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) Pašvaldību 52. sporta spēļu finālsacensībās telpu futbolā 40+ vecuma grupā kungiem aizvadītās nedēļas nogalē Daugavpilī Bauskas novada futbolisti ieguva otro vietu.
 
Turnīrā piedalījās astoņas komandas no Valmieras, Rēzeknes, Daugavpils, Aizkraukles, Olaines un Tukuma novada, kā arī Rīgas. Sadaloties divās apakšgrupās, novadu pārstāvji izspēlēja grupu spēles. Pusfinālā iekļuva A un B grupas divas spēcīgākās vienības.
Bauskas futbolisti B grupā sacentās ar Tukuma, Aizkraukles un «Daugavpils II» pārstāvjiem. Pirmajā mačā tehniskie daugavpilieši pārspēti ar 4:3, tad sagrauti Aizkraukles spēlētāji ar 7:1, bet pēdējā grupu cīņā ar rezultātu 4:2 uzvara pār Tukuma spēlētājiem.

Pusfinālā baušķeniekiem pretī stājās A grupas otrās vietas ieguvēja Olaines novada komanda. Ar olainiešiem Bauskas vienība tika galā pārliecinoši, uzvarot ar 3:1 un nodrošinot vietu finālā.

Finālā tikās Bauskas un Daugavpils novada futbolisti. Mājiniekiem sastāvā, kā ierasts, spēcīgi futbolisti – kādreizējie Latvijas valstsvienības pārstāvji. Spēlējot no aizsardzības, vienā no pretuzbrukumiem baušķeniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu, izvirzoties vadībā ar 1:0. Mājinieki arvien vairāk kontrolēja bumbu un bīstami uzbruka.

Spiedienu Bauskas novada komandai izturēt neizdevās, un, ātri zaudējot divus vārtus, viņi nonāca iedzinējos jau ar 1:2. Vairs nebija, ko zaudēt, un baušķenieki metās uz priekšu, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. Diemžēl vārtus gūt neizdevās, un beigu rezultātā zaudējums ar 3:1 spēcīgajai «Daugavpils I» komandai.

Pērn baušķeniekiem šis turnīrs nebija veiksmīgs un izcīnīta vien ceturtā vieta, gluži kā šogad, pirms diviem gadiem finālā zaudējums daugavpiliešiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas